jokapäiväisen tuttua musaa

3101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jätkä on nähnyt oikein vaivaa hyvän asian eteen ;D

Äänestä
  • Sain yliannostuksen windowsin virhe-klingiä ja huomautus-dingiä ja alanb kohta oksentamaan. Ehei, en sentään. Ihan winhörhöjä ärsyttääkseni menenkin saunaan.

    Äänestä

Onko jotenkin lohdullista tietää että windowsilla on 100%:n osuus viruksista? ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


P4Tuulipuku kirjoitti:

Windows-käyttäjille
http://www.youtube.com/watch?v=NQPoD5AT30g
http://www.youtube.com/watch?v=tTOChmSyvrw&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=s8Tvwj4gppc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ToSryOeCfM8&feature=related

kaikki windows-hihhulit humppaamaan tanssilattialle""!!!
huhuu hihii

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu