Emäntä haluaisi kolmannen pyörän sänkyymme

eikä minulla sinänsä ole sitä vastaan mitään, kuinkas monella kokkolassa on kokemusta tämmösistä sänkyleikeistä ? Parinvaihtoa olemme harrastaneet mutaman kerran, ja se on ollut ihan kivaa.
4799
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Omaan muutaman kokemuksen jossa olen hauskaa pitänyt pariskunnan kanssa heteropohjalta ja alkujännitys kun laukeaa niin laukeaa monta muutakin asiaa....Tämä juttu pitää vaan tehdä itselleen seväksi,ettei mustasukkaisuus tms tunteet tule mukaan,ne kun ei kuulu tähän touhuun.
Mutta suosittelen kokeilemaan,saatatte yllättyä positiivisesti kun oikea kaveri löytyy.

Äänestä

Kai se on jokaisen oma asia mitä fillareillaan tekee. Kai se sänkyleikkeihinkin sopii. Kuulostaa ainakin mukavammalta kuin pissa- ja kakkaleikit. Pyöräpojilta kannattaa kysellä jos uutta pyörää haluaa. Mulla ois ehkä myynnissä vanha helkama kulkuri jos käytetty kelpaa.

Äänestä

ota härkää sarvista - ota musta mies kolmanneksi, et kadu ja vaimo tykkää varmasti ainakin jälkeenpäin...

Äänestä
  • kunhan sinulla vaan ei ole tupessa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei oppi ojaan kaada kirjoitti:

eikä minulla sinänsä ole sitä vastaan mitään, kuinkas monella kokkolassa on kokemusta tämmösistä sänkyleikeistä ? Parinvaihtoa olemme harrastaneet mutaman kerran, ja se on ollut ihan kivaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu