minkä ihmeen takia se ruka on niin erikoinen? siksikö että sen keskeinen sijainti on KORVESSA, aivan itänaapureidemme läsnä, vai siksikö että siellä pyörii homohinttariääliösivaripelletotaalipohjasakkaa?
RUKA ON PERSEESTÄ
HAHAAHAHHAa
2
347
Vastaukset
- eikummoinen
Ihan vaan siksi, että se on auki ensimmäisenä ja viimeisenä, muutenhan se ei niin kummoinen paikka ole.
- janne4.4
se on ainut, mut tuo viimeinenkin on aika perseestä, pieni lumiläntti enään jossa jo paistaa kivet läpi, itse en vaivautuisi pienen 500m pätkän takia lähteen vaan suoraan alpeille missä KAIKKI auki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke442614- 1252010
- 891704
- 1621309
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?681260- 511137
- 691092
- 611066
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂721023Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t32977