jotta jokainen löytäisi koko hemmetin tiedote-palstan ja voisi näin edes joten kuten pysyä kärryillä sivujenne iänikuisista ongelmista.. Tosin aika nihkeästi sitä infoa tulee sieltä ylläpidon suunnalta, ennemminkin käyttäjät informoivat - vaikka luulisi, että asian kuuluisi olla juuri toisin päin. Mm. sähköpostin perille tulemattomista viesteistä ylläpito ei tiedottanut millään lailla muutamaan päivään ongelmien ilmettyä eikä myöskään vihdoin ilmoitettuaan ongelmasta edes aloittanut uutta ketjua, vaan ilmoitti siitä, vanhan aikaa sitten aloitetun, viestiketjun keskellä. Varmaan moni ei jaksa lukea kaikkien käyttäjien kaikkia kommentit vain löytääksen ylläpidon uusimman ongelmatiedotteen.
Suomi24 Tiedotteet -linkki etusivulle..
Ongelmia 24/7
1
224
Vastaukset
Hei!
Kiitos kehitysehdotuksestasi! On totta, että ylläpidon tiedotteet voisivat olla helpommin löydettävissä, esimerkiksi palvelun etusivulla. Välitän ehdotuksesi eteenpäin tuotekehitystiimille.
Ystävällisin terveisin,
Piia
Suomi24
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olen päivä päivältä vain varmempi siitä että rakastan sinua
Onhan se tällä tuntemisen asteella jokseenkin outoa, mutta olen outo ja tunne on tunne. 😊931438Verovähennysten poisto syö veronkevennykset pieni- ja keskituloisilta
Kokoomuslaiset ja perussuomalaiset kansanedustajat jakavat kilvan postauksia, jossa kerrotaan miten kaikkien työssäkäyvi1841400Hei rakas mies. Olisi yksi kysymys, mielellään rehellinen vastaus edes täällä..
Mitä sinä minusta haluat?761175- 901125
- 81985
- 83979
- 39952
Kelloniemeltä harvinaisen lapsellista käytöstä valtuustossa
Olipa harvinaisen ala-arvoinen esitys kelloniemeltä valtuustossa. Alkoi Nivalaa oikein matkimalla matkimaan siteeratessa66905Satonen Kelaan, on paras mies ?
Kukaan ei ole tehnyt enemmän Kelalle asiakkaita kuin Satonen kokoomuksineen, näin ollen täyttänee paikan edellytykset v78888Korjaamo Kiesifix
Hei. Kävin viime viikolla tuolla korjaamolla, siistiä oli mutta yksi asia jäi mieleen!Joitakin jätkiä istui ja katseli/5841