Ostin kesällä nykyisin myynnissä olevaa mallia aiemman A-Link WNAPin. Toimi kuin toimikin Nokian CS-15 tikulla ja DNA:n SIM:illä kun unelma. Silloin kun ongelmat toistuvat ei kyse ole enää vain huonosta laadusta vaan paskasta pelaajasta hardis kentällä, joihin A-Linkin paskalaadulla luokittelen. WLAN alkoi irtisanomaan itsensä, joko sitä ei näkynyt tai ei vaan päästänyt sisään.
Vaihdoin uudempaan ja nyt ei koko läjä tunnista DNA:n mokkulaa.
APUVA APUVA! Tietääkö kukaan miten WNAPin saa toimimaan jos on CS-15 NOkian tikku ja DNA:n liittymä tuon rumasti sanotun paskalaatikon kanssa =D.
Kiitos avusta!
A-Link WNAP 3G harvinaisen huono hankinta?
3
641
Vastaukset
- jooseppin peräaukko
Paska se on.
Osta telewelli. - Pööörb
Vika on siinä mokkulassa!
telewel on yhtä sontaa.. nähty monta kertaa! halvalla tehtyä, alitehoisilla suorittimilla!
Tosin ei A-link.kään juhli millään laadulla tai tehoilla.
Operaattorisi uusii mielellään mokkulasi, joka ei tue enää nykyisiä verkkoja!
ota yhteys operaattoriin!- Pöööörb
jos parempaa hauat on se d-lin dir855 tai Asus tai Linksys
Mokkulana Huaway..
Kai olet päivittänyt sen mokkulan CS-15 nokialaisesi.
Operaattorit mm dna vaihtoi verkkoja nopeampiin ja noi piti päivittää tai katkoo pahasti..
Päivityksen saa mm DNA sivuita.
Mutta päivityskään ei tee rautaa nopeammaksi, mutta se lopettaa katkomisen.
Kyseinen malli ilman päivitystä on jopa ongelma verkossa operaattorille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2457607IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its2444643- 1711805
Vihjeitä kaivatusta
Mitkä numerot liittyy sun kaivattuun? Osa puhelinnumeroa, kengännumero tai vaikka asuinpaikan koordinaatit (😊)741690- 711184
- 1341142
Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61087Lieksa missä syy?
Kun viranhaltijat irtisanoutuu tehtävistä? Museonjohtaja irtisanoutunut. Sivistysjohtaja lähtökuopissa ja Lieksan Kiinte128976Martina Jeopardyssa
Telkusta tulee mainos ohjelmasta, missä vilahtaa Martina. Ai vitsi odotan sitä jaksoa, missä Martina on. Pääsee taas näy207951- 104925