Tosi

paha olla nyt.
5226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

halaus sinulle, jossain joku on, joka jokaista joskus ajattelee :)

Äänestä
  • Isoa halia kaipaa täällä varmaan aika moni. Ei ole paha mieli vaan ihan halipula. Oo, halaamisesta on niiiiiin pitkä aika, että ei oikein muista miltä se tuntuu. Tälläinen olisi kyllä jo aika pelottavaa:D http://naurunappula.com/582929/big-hug.gif

    Äänestä



Ikävä kuulla että sinulla on jouluna paha olla. Toivottavasti ensi vuosi on sinulle parempi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


halaispa joku kirjoitti:

paha olla nyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu