otit ja menit naimisiin pitkäaikaisen tyttöystäväsi kanssa? Miksi minun perääni enää itkisit? En minä sääliä halua, se olisi sairasta....tai huolehtimista......ainoastaan toivon, ettei tuollaisilla satutettaisi ellei se ole totta?
Mutta silti hymyilen vielä....ehkäpä jopa vähän vaarallista hymyä mutta kuitenkin, sellaista varoittavaa....
Mutta silti hymyilen vielä....ehkäpä jopa vähän vaarallista hymyä mutta kuitenkin, sellaista varoittavaa....
Vastaukset 16
Vanhimmat
tähän kuuluisi vastata käsi sydämellä, puh,ron kera ja hävetä samalla...eikös? tai sitten pyytää armoa:)
Soita hätänumeroon.ööt tosiaan hoidon tarpees.
en mielestäni ole... soitapa kuule itse vaikka palokunta paikalle...taidan olla kaikista selväjärkisin meistä...vaikka aluksi luulin ihan olevani hullu.
Justr.hullu mikä hullu.ja lisäks viä täys idiootti.
Liisa oli apteekissa apulaisena ja apteekkari palasi kahvitauolta.
- Onko käynyt asiakkaita? hän kysyi.
- Yksi ukko kävi. Halusi yskänlääkettä. Myin hänelle risiiniöljyä ja käskin ottaa heti.
- Mitä? Oletteko hullu? Eihän risiiniöljy yskää paranna, se lyö vain vatsan löysälle.
- Näyttää se tehoavan, totesi Liisa. - Katsokaa itse. Tuolla se ukko on, nojaa lyhtypylvääseen eikä uskalla yskiä:).............................................................(oo),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,o
Hänkö on siis mennyt naimisiin?
Joo.saa onnitella.
Onnea vaan, molemmille! Syksylläkö?
Vittu mä ees oo menos naimisiin.et oo siis viäkään tajunnu että tää palsta on täynnå pelkkää paskaa.
Ajattelin vain kun tosta naimisiin menosta on puhuttu joskus syksyllä. Mut ei sitten.
Mä en ainakaan oo kellekkään sellasta puhunu.
ELI SHITIÄ SHITTIÄ.
Mut eipä yllätä.lsaitanko nimenki viellä-
on sun laitettava koko homma pakettiin ja jättää palstat ja varatun vonkaaminen!!! Kunnioita hyvä ihminen toisen parisuhdetta, äläkä vainoa onnellista ihmistä. Sairasta koko sun minuuttien välein aloitusten spämmäily muuteskin! Eikö sulla todella ole sen verran itsekritiikkiä, että harkitsisit 5 min. ennen kuin painat "lähetä" laatikkoa??? Sä vaan suollat joka pieraisusikin tänne muiden luettavaksi, mikä kertoo että palikat ei ole päässäsi järjestyksessä todellakaan.
sitä?
Mitä napukkaa??????????????