Inglesiin maaliskuussa

pari 50+

onko pareja jotka menossa maaliskuussa dyyneille?meillä sexy flirtti ja ehkä parinvaihtokin mahdollista jos jutut synkkaa.eroottista kivaa ollaan hakemassa kiva jos tavattais siellä suomalainenkin pari joka samoilla ajatuksilla liikenteessä.

23

6149

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • seksiloma

      onko tietoo swingers paikoista inglesissä.olis kiva kokeilla

    • pari tku

      maaliskuussa kaksi ensimmäistä viikkoa dyyneillä ja flirtti ja vaihto kiinnostaa

    • MikkoJaVaimo

      ... siellä Maspalomasin puolen nakurannan takana olevien pensaikkojen alueella. Pieni flirtti ainakin kiinnostaa ja varmaan vähän enemmänkin.

      • pari 50+

        me mennään 12.3 ja pois 19.3,olis kiva tavata dyyneillä suomipari.


      • MikkoJaVaimo
        pari 50+ kirjoitti:

        me mennään 12.3 ja pois 19.3,olis kiva tavata dyyneillä suomipari.

        Siellä ollaan silloin... 50 myös me. Olisipa kiva tavata dyyneillä. Mitenkäs saisimme yhteyden toisiimme? Missäs asutte siellä?


      • 50+
        MikkoJaVaimo kirjoitti:

        Siellä ollaan silloin... 50 myös me. Olisipa kiva tavata dyyneillä. Mitenkäs saisimme yhteyden toisiimme? Missäs asutte siellä?

        Meillä huone green fieldissä,hel-sinki saman talon alakerrassa.missä te asutte canarialla?


      • MikkoJaVaimo
        50+ kirjoitti:

        Meillä huone green fieldissä,hel-sinki saman talon alakerrassa.missä te asutte canarialla?

        Asumme aika lähellä Yumboa olevassa bungalowissa Canaria-kadun varrella.


      • aviopari 55
        MikkoJaVaimo kirjoitti:

        Asumme aika lähellä Yumboa olevassa bungalowissa Canaria-kadun varrella.

        ollaan menossa vaimon kanssa 19.1.2011 inglesiin.olis kiva tutustua pikku flirtin ja ehkä pitemmällekin menevän sexy kivan merkeissä dyyneillä ja ravintoloissa.!


      • MikkoJaVaimo
        50+ kirjoitti:

        Meillä huone green fieldissä,hel-sinki saman talon alakerrassa.missä te asutte canarialla?

        Matka lähestyy... Siellä Maspalomasin dyyneillä on heteroparien suosima pieni alue ihan siinä majakalta lähtiessä muutama sata metriä siitä pienestä järvestä eteenpäin ja noin 400 metriä rannasta golf-kentän suuntaan. Ensimmäinen pensaikkoalue vasemmalla sen perhe-uimarannan kohdalla. Siellä olisi tarkoitus tallustella monena aamupäivänä ja kuulostella, että puhuuko kukaan suomea...


      • Yksin 18v

        Kaverini ei päässyt . Kävin rannalla mutta miehena on vaikeaa kun eukot flittailevat katselee kun jäykistyy. Mutta semmoinen 50 pariskunta oli kivoja ja olin niitten kanssa päivisin ja öin kolmantena..Hyvät muistot.


    • pari50

      me kans siellä n 50v pari asumme Yumbon lähistöllä....

    • Vaihdellaan Suomessa

      Miksi mennä merta edemmäs kalaan?

    • aikuisempipari

      Hei,
      Marraskuu taas inglesissä. Entäpäs toisia täältä syksyisestä suomesta sinne päin matkaavia? Olisi mukava vaikka tavata ;)

      t.aikuinen pari joka haluaa helliä itseään lämmössä!

      • Kysyn vaan

        Höh, sen tapaat ne siellä. Mitäs moista täällä huutelemaan. Vai oletko niin urpo, ettei tapaaminen nokikkain luonnista.


      • S(F)unseeker

        moi !

        Mihin aikaan marraskuussa olette menossa Inglesiin ? Jos olette siellä alkukuusta niin satamme törnätä dyyneilla


    • Pari 58&56

      Ei Canarialle vaan 26.2-1.4 Thaimaahan Pattayalle siellä mös svingers juttuja olisiko pareja lähdössä sinne?

      • Näinkö kävi?

        Onko KUPPA syönyt aivonne ja VI.TUN sekä MUL.KUN?!


    • Viikolla 7 Canarialle, Inglesiin.
      Hauska olisi kimppailla suomalaistenkin parien kanssa.....

      Laitelkaa viestiä jos samoihin aikoihin paikalla

      • ikuinenpari

        niinpäs,taas vko8 eteenpäin siellä (ei taida osua samoihin aikoihin) tallustellaan


      • 44/50 aviopari

        Viikon 6 lauantaina lähtö ja 2 viikkoa Maspalomasissa. Dyyneille nauttimaan ;) Ehkä näemme :-)


      • 44/50 aviopari kirjoitti:

        Viikon 6 lauantaina lähtö ja 2 viikkoa Maspalomasissa. Dyyneille nauttimaan ;) Ehkä näemme :-)

        Laittakaa meille viestiä :)


    • Terveeenä takasin

      Olkaahan varovaisia siellä dyyneillä. Siellä on sinkkuja ja pariskuntia joilla on viikon aikana 1-20 sex kontaktia tuntemattoman kanssa. Muistakaa, että esim. klamydia tarttuu käsien välityksellä. Jos esim on juuri koskettanut omaa peliään ja koskettaa sitten vaikka sinun peliä, niin tauti tarttuu. Itse olen saanut tällä tavoin klamydian kahdesti Inglesissä :( Pitää muistaa myös, että suusta tarttuu samat sex taudit kuin genitaalialueelta. Olen ottanut opikseni, enkä anna koskea itseäni. Mukavahan siellä on vierestä katsoo kun pariskunnat pelehtii ja ne nauttii kun tullaan viereen katsomaan ;) Ne oikein odottaa, että on iso rinki ympärillä ja aloittaa sitten hommat ;)

    • 36/38

      Moro
      Viikolla 9 Teneriffalle. Ensimmäistä kertaa siellä, minnepäin kannattaa suunistaa kun kiinnostaa 1m 2n, 2m 1n, 2m 2n ja siitä isommat kinkerit.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sebastian Tynkkynen (pers.) ei vastusta raiskauksia

      "Sebastian Tynkkynen oli ainoa 14 suomalaismepistä, joka vastusti uutta suostumuksen puuttumiseen perustuvaa raiskauslak
      Maailman menoa
      109
      4505
    2. Purra jäi kiinni valehtelusta, Heinäluoma ei

      Ja heti alkoi Purra joukkoineen maalittamaan Heinäluomaa. Niin toimii äärioikeistoa edustava putinistipersulauma, jonka
      Maailman menoa
      55
      3316
    3. Oot kaunis

      Oot kaunis nainen.
      Ikävä
      84
      1103
    4. Alkuperäinen kristillinen kaste on uskoville annettava upotuskaste

      Kreikan sana BAPTIZO merkitsee upottamista. Alkuseurakunta kastoi upottamalla Apostolien tekojen kirjan mukaan: Ap.t 2
      Kaste
      552
      929
    5. Me, Suomen kansa, vaadimme Riikka Purraa jatkamaan valtiovarainministerinä!

      Ja jollei valtiovarainministerinä, niin sitten pääministerinä. Purra on nostanut Suomen talouden nyt komeaan kasvuun Ma
      Maailman menoa
      82
      809
    6. Kuka murhasi Anneli Auerin miehen?

      Tapaus edelleenkin selvittämättä.
      Maailman menoa
      169
      780
    7. Saisikin sinut

      Saisikin sinut nainen rakastajattareksi.
      Ikävä
      57
      759
    8. Pitäisikö naisen haluta "puolisomies"?

      Toivottavasti saan nyt tämän idean purettua hyvin sanoiksi? Mutta tuossa eräässä aloituksessa tuli vastaan tälläinen tek
      Sinkut
      139
      750
    9. Miksi piti uhota naapuri Venäjälle ja tehdä itsestä heidän vihollinen?

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/f0eee963-3605-47e6-9989-a21347ce7757 "Jos sota syttyy Suomessa, näin tapahtumat vois
      Maailman menoa
      195
      738
    10. Asiantuntijat todistavat: Rydman valehteli.

      Virta oli oikeassa jokaisessa kolmessa eri väitteessä, sen sijaan RYDMAN VALEHTELI kaikissa kolmessa väitteessä. https:/
      Maailman menoa
      188
      695
    Aihe