Nokia N8, graafiset hymiöt

Onkos kellään tietoa, miten noi graafiset hymiöt saisi poistettua Nokia N8.sta? Rupee hermo menemään, kun ei millään saa niitä pois, vaikka on yrittänyt jos jonkinmoista. En edes ohjekirjasta löytänyt. :p
3526
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niitä hymiöitä ei taida saada millään pois... Ne kuuluvat Nokia N8......

Äänestä
  • et voi olla tosissasi :o taitaa lentää puhelin nätissä kaaressa kun kyllästyn niihin perkeleen hymyileviin keltapäihin. sanon vaan että ei stana !

    Äänestä

  • oopr kirjoitti:

    et voi olla tosissasi :o taitaa lentää puhelin nätissä kaaressa kun kyllästyn niihin perkeleen hymyileviin keltapäihin. sanon vaan että ei stana !

    Ei nyt pelkkien hymiöiden takia kannata hyvää puhelinta heittää pois.......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oopr kirjoitti:

Onkos kellään tietoa, miten noi graafiset hymiöt saisi poistettua Nokia N8.sta? Rupee hermo menemään, kun ei millään saa niitä pois, vaikka on yrittänyt jos jonkinmoista. En edes ohjekirjasta löytänyt. :p

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu