Tapasin serkkulikkani ravintolassa ja juttelimme niitä näitä kirvesvartta.
Hän on ihan hyvännäköinen ja rinnatkin melko isot. Eikä seurustele eikä ole aviossa.
No siinä jutellessamme ravintola meni kiinni ja hän sanoi että hänellä on kotona pullo viiniä.
Siispä otimme taksin ja suuntasimme hänen luokseen. Viinipullo tyhjeni ja oli talvi ja pakkasta ja olin muutenkin väsynyt joten kysyin voisinko nukkua sohvalla yöni. Hän sanoi että se sopii vallan mainiosti.
Olin jo nukahtanut kun heräsin siihen että hän seisoi aamutakissa sohvan vieressä ja katseli minua. Siristin silmiäni ja ajattelin että mitähän tuo nyt oikein meinaa. Hän pudotti aamutakin päältään ja tuijotin niitä jumalaisia tissejä ja hänen sopivasti karvainen tuhero oli aivan siinä silmieni edessä. Itselläni kulli pyrki samantien ulos housuistani ja nousin pystyyn ja saattelimme toisemme hänen parisänkyynsä. Sitten aloin naimaan häntä oikein olan takaa ja nuolin ja leivoin niitä kiinteitä isoja rintoja.
Aamulla heräilimme ja hänellä oli aivan valtava morkkis tapahtuneesta. Pikkuhiljaa lähdin kävellen kohti kotiani ja mietin että mitä tuli tehtyä. Jälkeenpäin se hieman naurattaa, mutta ei naurattanut silloin aamulla...ainakaan serkkulikkaani.
Hän on ihan hyvännäköinen ja rinnatkin melko isot. Eikä seurustele eikä ole aviossa.
No siinä jutellessamme ravintola meni kiinni ja hän sanoi että hänellä on kotona pullo viiniä.
Siispä otimme taksin ja suuntasimme hänen luokseen. Viinipullo tyhjeni ja oli talvi ja pakkasta ja olin muutenkin väsynyt joten kysyin voisinko nukkua sohvalla yöni. Hän sanoi että se sopii vallan mainiosti.
Olin jo nukahtanut kun heräsin siihen että hän seisoi aamutakissa sohvan vieressä ja katseli minua. Siristin silmiäni ja ajattelin että mitähän tuo nyt oikein meinaa. Hän pudotti aamutakin päältään ja tuijotin niitä jumalaisia tissejä ja hänen sopivasti karvainen tuhero oli aivan siinä silmieni edessä. Itselläni kulli pyrki samantien ulos housuistani ja nousin pystyyn ja saattelimme toisemme hänen parisänkyynsä. Sitten aloin naimaan häntä oikein olan takaa ja nuolin ja leivoin niitä kiinteitä isoja rintoja.
Aamulla heräilimme ja hänellä oli aivan valtava morkkis tapahtuneesta. Pikkuhiljaa lähdin kävellen kohti kotiani ja mietin että mitä tuli tehtyä. Jälkeenpäin se hieman naurattaa, mutta ei naurattanut silloin aamulla...ainakaan serkkulikkaani.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Ja tajusit olevasi perverssi, insestistä haaveilija... Lakanatkin ihan spermassa... Voi, voi -niitä tahroja on kovin vaikeaa saada pois...
ikävä tuottaa pettymys, mutta joka sana on totta.
Sinä kaljamahainen runkkari.
Miltä tuntuu muuten kun ainoa seksikokemus on oma käsi ???
Minulla on erittäin litteä vatsa ja timmi kroppa muutenkin! ;) Olen saanut kyrpää -isoa ja ihanaa ja saan aina halutessani, ei tarvi runkata!! Jos tuo tarinasi todellakin on totta, niin olet säälittävämpi kuin luulinkaan... Voi, voi... Insesti on syntiä, se on vain niin väärin... Toivottavasti ei paukahtanut paksuksi serkkulikka. :(
Älä pelkää sinä seisten kuseva. maailma on täys serkkujaan naivia serkkuja. Ja siskojaankin.
oletkin nainen...olet silti runkkari ja kaljamahainen.
Runkkaavista kaljamahoista. En ole unelmiesi nainen, sillä en runkkaa -en pidä siitä. Mahani on myös litteä, eli etsi jostain räkälästä pubi-ruusu itsellesi.
et runkkaa...?
Älä portto viitsi valehdella...sinne sun tavaraankin mahtuisi varmaan yhden jalkapallojoukkueen kadet...ja yhtaikaa......
Mies -oikeasti, eli ei tarvi runkata. :) Pimppi on tiukka, sillä en ole synnyttänyt. Menehän sinne kotikaupunkisi epämääräisimpään räkälään, niin kyllä sulle sieltä pubi-ruusu kaljamahoineen löytyy. Pyydät sitten vaan runkkaamaan itseään edessäsi, kun sillä sun pikkuriikkisellä pippelillähän ei ketään tyydytetä. Jos olisit oikea mies ja sulla olisi munaa, et näkisi pervoja unia lähisukulaisistasi. :)
puhut siitä pubi-ruususta kokoajan, niin ei kait ole siitä puhe mistä puute....sinä vitun horo !!
Sitä ollaan ärhäkkänä! Minä olen maininnut pubi-ruusun vasta kaksi kertaa, nyt kolmannen. Ajattelin vain, että hänen kaltaisellaan naisella luultavimmin on kaljamaha, koska juo paljon kaljaa. Sinä taas olet ilmeisesti todella puutteessa, ja suunnittelet lähteä etsimään maksullista naista, kun huorittelet minua koko ajan. :) Myös vittua hoet ja toistat paljon, joten todellakin -siitä puhe mistä puute. Runkkaamisenkin sinä otit puheeksi, joten.... :D
Ei se mitään pahaa ole jos serkukset tykkäävät panna keskenään. Se on ilon tuottamista ja tarpeiden ttydyttämistä. Oikein hieno ja hyvä asia.
Sen vielä ymmärtäisi jos hänellä olisi pienet rinnat ja on hyvännäköinen, mutta jos on hyvännäköinen ja isotissinen niin se oli sinulta paha virhe että työnsit peeniksesi hänen vaginaansa. Ja vielä kehtasit nuolla ja leipoa niitä isoja tissejä ihan kiusallasi.
Häpeä sinä perkeleen penikka. Tulijärveen joudut saatanan sikiö.
Näin sanoo Lars Leevi Lestadiolainen.
Lars Leevi oli runkku. Serkkulikkoja on joka toinen pannut. 16 vuotiaana ensikerran. Ekaks vanhempaa 17 vuotiasta ja sitten päälle 15 vuotiasta. Sisarusserkkuja olivat. Tai on edelleen. vähän yli kaksikymppisinä meinattiin että riittää nyt. Eläkkeellä jo kumpikin ja niin minäkin.
pikkuserkun kanssa saa mennä naimisiin ihan luvan kera, serkusta en ole varma, mut jos ei suvussa sairauksia, niin siitä vaan serkkuasi.
Ottakaa ihmiset oikeasti selvää, mitä tarkoittaa insesti ja sukurutsa ym., mitä viljelette ihan surutta ties missä yhteyksissä aivan pihalla.
Valitettavasti itsellä niin paskoja ja rumia serkkuja, ettei tee edes mieli läskejä ja rumia ämmiä.
Kanssa saa mennä naimisiin, en ole ihan varma. Ainakin näin on ollut johonkin maailman aikaan siksi, että sillä tavalla on pidetty omaisuus suvussa, että on naitettu serkut keskenään. Olen kuitenkin itse sitä mieltä, että liian läheistä sukua on serkut, ja vielä pikkuserkutkin toisilleen... Jos edes ajattelen omia sukulaisiani, niin hyi, hyi... Hyi, helvetti!! Pervoa!!! Eivätkä serkkuni edes ole rumia ihmisiä, vaan hyvinkin kauniita, mutta sukua... Ei vaan vois paljon oksettavempaa ajatusta olla.
se on serkullakin...mitä serkumpi sitä herkumpi
Ollut laissa jo kauan, puhumattakaan pikkuserkuista. Onhan siinä omat sisäsiittoisuusvaaransa. On monia tunnettuja kyliä lähinnä Kainuussa, joissa pesii erikoisia sairauksia, jotka johtuvat sukujen sisäisistä ristiinnaimisista. Lääkärikunta näistä tietää ja asiasta on tutkimuksia Suomessa. Tuli TV- ohjelmakin 2010. Mutta ei pidä tuomita. Miettikääpä, että kun entisaikaan pieni ihmispopulaatio asui eristyksissä samalla alueella, kuinka siinä kävi. Pikkuserkut ovat silloin kaukaisia sukulaisia, serkut olivat herkkuja tosiaan. Juuri ja juuri vältyttiin sisarrutsalta, vaikka niitäkin on ollut. Ja sitä paitsi: Koko Suomen kansan alkusiemen on tutkimusten mukaan noin 2000 yksilön populaatio aikojen alussa vain muutama tuhat vuotta sitten. Eli: Olemme kaikki kaukaa katsoen sukulaisia keskenämme. Onneksi on tullut vieraita ulkomailta. Hyvä verenvaihtoa. Maailmanhistoriassa on tapahtunut sellaista että suorat sisarukset ovat joutuneet lapsina erilleen, ja ollaan tavattu toisistataan tietämättä, ja näin on jatkunut, oltu onnellisia, saatu jopa lapsia, ja ehken oltu suruissaan poikkeavista lasten sairauksista. Egyptin faaraolapset naitettiin usein keskenään ja sillä tavoiteltiin jumalisuutta. En yllytä.
kanssasi samaa mieltä....ja minähän olen pannut serkkujani ajat sitten.
nyt olen jo 57 v.mutta ekat kokemukset serkuista oli 60-luvulla maalla.
Silon pantiin minkä maatöiltä keretiin...eikä siinä kyseltu että oletko sukua vaiko et....
Saatana silloin oltiin auringon noususta auringon laskuun töissä ja sen jälkeen lährettiin naisiin. Ei sillon mitään kulleja ja vittuja ehritty pesemään. Pantiin koko yö ja aamulla taas töihin.
polkaisisin serkkujani, ainakin pikku, sillä ovat jo niin kaukaista sukua kuin isovanhempia ja heidänkin sisaruksensa voivat perityä ihan ei suunnilta kuten minä veljeni kanssa, joten mitään vaaraa ei tosiaankaan edes ole. En muista, mutta miten vähän minulla on geenperimää suoraa jommalta kummalta vanhemmalta, saati isovanhemmalta, entä sitten pikkuserkuilla eri isovanhemmalta, alkaa olla varmaan miljardisosa ja kyllä luonto korjaa geenivirheitä joskus ja toisekseen, ei ole aikomustakaan perhettä perustaa vaan ihan vaan himosta ja ilosta panna ja harjoitella tulevaa varten, niin kateeksi käy, ketkä ovat olleet serkkujen ja pikkuserkujen kanssa. Itsekin olisin koittanut, jos vähääkään samaa ikää ja ulkonäköä edes siedettävästi.
Muutenkin ihan turhaa kysellä, onko joku jotain kautta sukua kun oikein panettaa. Sama kaverin kumppanista, jos molemmat oikeasti haluavat, niin mikäs siinä, ei saa jäädä vaan kiinni tai katkaista sitten nykysuhde, jos se ei toimi, valinta on jokaisen oma ja siihen on tyytyminen myös niiden katkerien raivopäämustis-jätettyjen.