Hei, kyselen tässä asiallisesti että missä Espoon, Helsingin ja Vantaan baareissa/yökerhoissa käy eniten ulkomaalaisia esim. turkkilaisia / marokkolaisia / kreikkalaisia miehiä? Kaipaisin asiallisia vastauksia asiantuntevilta ;) :)
Missä baareissa ulkomaalaisia miehiä eniten?
10
1521
Vastaukset
- baila baila
Tigeris, Amarillos keskiviikkosin, Molly malone`sis, Huumas ja Lucky ladys käy ihanat söpöt ulkomaalaiset, mut tiedättekö hyvät juhlijat muita baareja missä he käyvät ? : )
- löpöp
helsingissä ainakin Huumassa heitä vilisee, etenkin turkkilaisia.
- cilla85
Malmilla Lucky Ladyssa käy ainakin turkkilaisia joka viikonloppu :)
- just...........
mee ulkomaille. mene jo
- suuuoomalainen
Just tollaset naiset metsästää isoo kaluu ni ne tuo jostai ulkomailt lisää tänne suomee ja niille maksetaa kaikki
- Rohkeesti pois
Joo sepä se. Eikä oteta huomioon raiskauksia ja pahoipitelyitä. Sittenkun ei ole työtä mutta kaiken pitää kimaltaa niin voitte arvata miten se raha tehdään... Olisi kyllä parempi, että tälläiset naiset vain muuttaisi suomesta pysyvästi pois. Kypros olisi sinulle varmasti hyvä!
- KUKKAA
HEI HALUAISIN OIKEESTI TIETÄÄ MISSÄ EI KÄY ULKOMAALAISET MIEHET JUST NOI MITÄ MAINUTTU ! KIIRE!
- Migri
Helsingin Migrissä heitä käy paljon.
www.migri.fi
Ihan kiva paikka. - mmmms
Migri rules!!!
- vautinakki
vauhtinakin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1054690Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/743951418- 1871081
Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1091062Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna86990Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk11912Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.47911- 64901
tilitoimistopiirainen huutaa
mikä tää piiraisen tilitoimistomies oikee on? olin kuullut vaikka mitä huhuja, että ihan valtavan äkkipikanen mies mutt10897- 64876