Kukapa tuollaista sietäisi...!

miten sinä reakoit ku luet tuon jutun että miehellä 7 vaimoa/ naista.. eikö oo silleen että menee vähän yli.. mitenhän nuo naiset voi ees sietää että sillä on niin monta "toista"...?
2242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

no jos ne harrastaa ryhmäseksii?tai no aivan sama kai se sille on,mut on se ukko vähä pöljä ku ei omista lapsistaan huolehi jos ne on kerta tullu tehtyä....

Äänestä
  • käsittämätöntä miten jotkut voi vaan antaa mennä jonkun kuuluisuuden takia. Ei siinä varmaankaan ole kyse käytännöllisestä tyydytyksen hakemisesta millään tasolla. Pelkkää linssiluteilua. Raflaavaa ja petollista. Kylmää..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


masa kirjoitti:

miten sinä reakoit ku luet tuon jutun että miehellä 7 vaimoa/ naista.. eikö oo silleen että menee vähän yli.. mitenhän nuo naiset voi ees sietää että sillä on niin monta "toista"...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu