Siis, eikö nää hemmot lepää koskaan?
Lupatarkastaja uuden vuoden aattona työssään?
whatwhattt
4
482
Vastaukset
- työpäivä...
Miksei lupatarkastaja voi olla työssä aattonakin, varsinkin kun kohteita tuntuu riittävän? "Asiakas" avaa oven aattona ihan vahingossa, kun luulee kavereiden tulevan kylään juomat mukanaan. Paljonko maksoi sinulle tämä visiitti?
- SURVIVORRR
vaan kaveri ei avannut ovea. (huh)
Olin ärrällä just käymässä.
- r
mistä noita satujen kertojia riittää ?
- erjth
No näistä luonnevikaisista ääliöistä uskoo mitä tahansa. Normaali ihmiset ei ala noin alentavaa ja naurettavaa hommaa tekemään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3663979Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1091433- 941297
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko651094Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass14927Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔58907Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise12877- 38870
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään60859- 65851