Hei,
missä hotellissa olet yöpynyt Milanossa ollessasi ja oletko ollut tyytyväinen? Olen menossa keväällä Milanoon, suosittele jos tiedät hyvän hotellin!
Kokemuksia hotelleista!
3
807
Vastaukset
- minoori
Hotelli Ariston http://www.aristonhotel.com/fi/ Milanon keskustassa on hyvinkin suositeltava sijaintinsa puolesta ja muutenkin.
- jake12345
Olen yöpynyt. Se oli joku BetsWestern-hotelli, jossa myös lentoemoja näytti majoittuvan. Edullinen ja siisti. Muutaman km päässä tuomiokirkosta, siitä yli 900 patsaan julkisivuisesta ihmeestä.
Sorry, että en muista sen nimeä. Hinta oli kolme v sitten kesällä noin 65€/huone/yö - koivu ja tähti
Paras hotellikokemukseni Milanosta on Hotel Ada synkällä sivukadulla rautatieaseman takana. Yllätyksenä lämmin suomenkielinen vastaanotto ja mukavat neuvot lähikulmien ruokapaikoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 753617
- 622704
- 812657
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582428Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1922363Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2682230- 461953
- 441769
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t151501EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1491428