Audi Winter Driving school

Onko kellään kokemuksia ko tapahtumasta? Pitäis saada kunnon perstuntumaa nelkkuun, ettei tulisi luotettua siihen liikaa. On muuten hauskempi ajella ilman ESP:ä ja vois olla vieläkin hauskempaa, jos osais ;)
1298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kun otat alle muun auton ja kesärenkaat..kunnon takapotkuisen vanahan audin romun .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Audimimmi kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia ko tapahtumasta? Pitäis saada kunnon perstuntumaa nelkkuun, ettei tulisi luotettua siihen liikaa. On muuten hauskempi ajella ilman ESP:ä ja vois olla vieläkin hauskempaa, jos osais ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu