mieli korjata se asia, ettet sä vaan jää siihen luuloon että mä olisin ollut suhun ihastunut ;)
Tekispä vielä
en olis tunnustanut
8343
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
enhän minäkään nyt SINUUN..herravarjele, ihan vain huvin vuoksi :) eikä just silloin ketään muuta.
ja kuka tahansa just ei kukaan muu sillä hetkellä olisi sitten ollut parempi ihastumisen kohde kuin hän, niinkö? Tohon et usko itsekään, sorry :)
aattelinkin :)
eläpä kuule, minnoon sen verta kotkotuksia nähny ja kuullu, et tässä voin ihan tunnustaa..yksi kerrallaan, jonoon siitä mars :)
oisit hän, niin ei siihen tarvittu edes sanoja.. :)
kyllä tuonkin. :)
ihan itse päättää minkälaisen vaikutelman jätät itsestäsi. Yleensä näin. Eipä siinä muilla pitäisi olla mitään sanomista. Ja ottaa myös vastuu siitä. Joskus on parempi jättää kertomatta ja siinäkin on itsemääräämisoikeus. Kukaan ei voi tietää toisen tilanteista ja tunteista täsmälleen. Sanat ovat vain sanoja, niin täälläkin.
Kieroilla ei kannata
Kyllä oot tehny asian selväks olemalla välinpitämätön, etten enää moista uskoiskaan... Uskaltanu koskaan uskoakaan, mutta minkäs sille teen jos tykkään. No nythän me voidaan olla kavereita ihan vapaasti, häh?