Mario Kart ongelma

Mario Kartissa (Wii) on ratoja, jotka ovat suljettu, mutta näkyvät radanvalinta ruudussa.
MIiten nämä radat saa auki ?
2523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itsellä sama peli, mutta en ole varma asiasta kun vasta sain koko wiin. Luulen kuitenkin että pitää voittaa niitä Grand Prixeja tai jtn..?

JOku viisas kokenut korjatkoon jos olen väärässä!

Äänestä

pitää voitta grand prixeja (:

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mariofan kirjoitti:

Mario Kartissa (Wii) on ratoja, jotka ovat suljettu, mutta näkyvät radanvalinta ruudussa.
MIiten nämä radat saa auki ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu