Suomen huonoimmat bändit top5!? Kerro mitkä sinun mielestä on huonoimmat suomalaiset bändit joita kuulet radiossa tai telkkarissa:D
Itse aina inhonnut ja pitänyt niiiiiiiiii surkeina
1)Fintelligensiä
2)Apulantaa
3)Dingoa
4)Uniklubia
5)Viidennen sijan jakaa kaikki räppärit suomessa....
Suomen huonoimmat bändit top5
5
900
Vastaukset
- pörpeli
lauri tähkä
uniklubi
apulanta
neljä ruusua
mamba - Paksapasksa
Ei mut viitttu oikeesti!!!!
HARMAINVALTA ON PASKAAAAAAAAAA
Tätä mä en kuullu radiosta, kun oli niin tajutonta kuraa, että meinas räkä mennä housuun kun tätä kuuntelin oikeesti viiittu!!!!!!!!
https://www.facebook.com/harmainvalta
Kattokaa nyt mitä pallinaamoja oikeesti saaaaatana... - Let's Rock!
Huonoimmat, Top 3
1) Rap (mm. Petri Nygård, Jare&VilleGalle jne.)
2) Iskelmä (mm. Jari Sillanpää, Yö jne.)
3) Metalli (mm. Metallica, The69Eyes)- Sillä lailla
Vai on Metallica mielestäsi suomalainen bändi? Anna mun kaikki kestää... :D muutenki melkosta genrehomoilua koko listaus. Oli kyse huonoimmista bändeistä, niin lyttäät kerralla kokonaisia tyylisuuntia. Ei näin!
- Ravenous
Paskimmat Suomalaiset bändit?
1. Satin Circus
2. Kliff
3. PMMP
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1562677
- 1991957
- 711706
- 921638
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91421- 751098
- 811040
- 951019
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.261004Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes191954