Onko kukaan muu nainen saanut sieltä "ketsupiksi kutsutun" pienen suklaisen sydämen mukaansa tilatessaan ruokaa? Niin söpö se nuori turkkilainen poika sielä, silmät ihan säteilee!!
Joensuun kebab&pizza house (jim&jillin vieressä)
Myyty nainen
15867
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
mut silti pitänee pysyä VAIN asiakkaana;)
Että taitaapi minusta tulla ihan vakioasiakas, kumpaakohan huomenna ottaisi, kebabia vai pitsaa *miettii* ja jälkiruoaksi, hmmm, no se poju ;)
..olen saanut muutakin kuin sellaisen... ;)
aika ihanaa vielä tässäkin iässä...mmm..
Et oo tosissas? Oliko hyvä?!
Nostelenpas tätä vielä, onko joku koeajanut tätä söpöläistä?
siis keitä tämä ketsupi on koeajanut
No voihan sen kysymyksen esittää noinkin päin. Eli kuinkahan monta jalkavaimoa tällä kyseisellä herrasmiehellä oikein on? =)
Myyty nainen annatko mulleki?
"Kukka sä oot, ja kukka mä oon?" :)
kukka oot ite
http://www.islamicfinder.org/phone/getitWorld_phone.php?id=100047
Seemääoon.
Nii mie oonki =) Oikein semmonen rönsyilevä ruusulilja, jos semmonen siis on olemassa. Kukka sä oot? ;)
mina tykkaan saada paljon tyttoi, mutta en noin ikaisia kuin 40vuotta. jos nuori tytto tykkaa suklaa saa minut myos, ja aina kannattaa kysya jos haluta muutakin kuin ruoka ;)
Ei läppä :DD
Mikä on hinta jolla sinua myydään..5, 10 vai 12 euroa.. sinä myyty nainen, ja onko taustalla koti- vai ulkomainen parittaja.
"Käytetystä tavarasta vähempikin riittää", totesi jo Levanteri aikoinaan ja olisi suostunut maksamaan pyydetyn kympin sijaan viitosen. Erilaisia rahanarvon muuntokertoimia käyttäen olisi hänen tarjoamansa korvaus kohtuullisella tasolla vielä nykyäänkin, sillä erilaisista maista kotoisin olevien yrittäjien aikaansaama ylitarjonta on laskenut tavaran markkina-arvoa huomattavissa määrin nykyisin.
Lopuksi; hiljentykäämme hartaudella kuuntelemaan tähän aiheeseen liittyvän musiikkiesitys, joka on perimätiedon kautta säilynyt kertomus tosielämästä siltä ajalta kun minä olin vielä pieni eikä monia teistä vielä ollutkaan.
http://www.youtube.com/watch?v=ovojyEajJM8