ellun laajakaista 8m katkeilee

kehä3

onko teillä ollut samaa. tai boottauksen jälkeen netti ei toimi.

4

382

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • notusaia

      jonku aika meni niin alko toimii. jaasiakaspalveluun on tullut paljon puheluita vali vali 20min vähintään jo

      • aloitt..

        aina samaan 12-13 aikaan. tuipuhelun aikana alkoi toimimaan uudistelmalla ja päivittelymällä sivuja. kummallista. haittaohjelmai/virusia ei löydy. ja 6kk määräaikaaa jäljellä.


      • mikä koneessa?
        aloitt.. kirjoitti:

        aina samaan 12-13 aikaan. tuipuhelun aikana alkoi toimimaan uudistelmalla ja päivittelymällä sivuja. kummallista. haittaohjelmai/virusia ei löydy. ja 6kk määräaikaaa jäljellä.

        ylllä tulee kalliiks tehä vikailmoituksia ja 10-15min puheluita. edelleenään onfgelmaa ei ole kyettyellulta ratkaisemaan.


    • ssw33

      Meillä ollu Elisan laajakaista 10 vuotta ja kerran vain pätkäisi kun kaivuri laitto piuhan poikki ja kesti 3 tuntia korjata, muuten ei kertaakaan pätkiny.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      165
      6114
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      147
      1694
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1488
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1250
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      43
      869
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      28
      824
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      96
      817
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      5
      759
    9. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      719
    10. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      219
      714
    Aihe