Videon lataus fintv:stä ??

onko jotain ohjelmaa millä voisin ladata fintv:stä leffoja koneelle katottavaksi, kun java kaatuu AINA kun yritän katsoa niitä fintv:ssä ???
4430
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Latasin eilen, mutta en saanu toimimaan, niin poistin. Nyt latasin uusiks, mutta jostain syystä se ei näkyny asennettuna vaikka sammutin firefoxin ja käynnistin uusiks. Mutta ku sammutin koneen, niin sen jälkeen toimi. Siellä jäi varmaan taustalla silti firefox pyörii ja sammu vast ku käynnisti uusiks :D

    Äänestä

kyseessä taitaa olla laittomuuksiin syyllistyvä sivusto. ainakin äkkiseltään tulee mieleen. no mutta aivan sama.
laita oikea flash ja homma toimii. OS:n pelleversiosta ei ole yhtään mihinkään. samoin java kannattaa laittaa se oikea sun versio, eikä mitään nörttien viritystä.

javaa et tosin tuolla sivustolla tarvitse, vaan sen flashin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mbn,hgkjutfergtyrtyj kirjoitti:

onko jotain ohjelmaa millä voisin ladata fintv:stä leffoja koneelle katottavaksi, kun java kaatuu AINA kun yritän katsoa niitä fintv:ssä ???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu