Losin hotelleista

Hei!

Olisin lähdössä kesällä Losiin ja kiinnostunut tietämään, mistä edullisimmin saisi hotellin n. 6-7 yöksi ko. kaupungista? Olisin erittäin kiitollinen myöskin tietämään mitä nähtävyyksiä kannattaisi, tuona suht. lyhyenä aikana kierrellä?

kiitoksia jo etukäteen kaikista vastauksista.
2330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ite olin ku hilttonis ku olin losissa : ) mut onhan siä halpoja mottellejakin..

Äänestä

mutta motelli oli muutama sata metriä santa monica pieristä. oltiin siellä viikko ja oli suht koht edullinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vt.kj kirjoitti:

Hei!

Olisin lähdössä kesällä Losiin ja kiinnostunut tietämään, mistä edullisimmin saisi hotellin n. 6-7 yöksi ko. kaupungista? Olisin erittäin kiitollinen myöskin tietämään mitä nähtävyyksiä kannattaisi, tuona suht. lyhyenä aikana kierrellä?

kiitoksia jo etukäteen kaikista vastauksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu