Naapurin kaunis vaimo

Apuuuvva!

Moi.Mulla on pieni ongelma joka koskee naapurin
vaimoa,hän nimittäin flirttailee ja ehdottelee
milloin mitäkin.Olen myös hänen miehensä kanssa
hyvä kaveri enkä tietenkään haluaisi sotkea
välejämme vaikka kieltämättä joskus tulee
sellainen kiusaus,mutta vielä ainakin olen
pystynyt välttämään menemästä naisen leikkiin
mukaan.Joskus mies on kysellyt tätä asiaa minulta
mutta en ole kertonut,koska en halua heidän
välilleen minkäänlaista riitaa kuin myöskään
meidän(naapureiden)välille.Miten voisin sillai
tyylikkäästi päästä asiasta eroon?

6

1412

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • :D

      SILLE NAAPURIN LEHMÄLLE, ETTÄ TERVAA TAVARANSA JA
      PISTE.

    • koskaan ei tiedä missä...

      Pidä varasi, voihan olla, että se flirttaile
      naapurinrouva onkin kimpassa oman eukkosi kanssa.
      Jospa vaimosi haluaa tietää että voiko sinuun
      luottaa, ja on naapurinrouvan kanssa sopinut, että
      tämä yrittää vietellä sinut. Tuollaista kuule
      tapahtuvan.

    • ei seksiä naapurista

      sano suoraan mokomalle muijalle, kun kerta on ite
      varattukin ettei kiinnosta ja et halua sotkea
      hyviä naapurivälejä. Sitäpaitsi toihan on
      SEKSUAALISTA HÄIRINTÄÄKIN jo heh sano sekin sille
      muijalle. NO TSEMPPIÄ...älä sorru kiusaukseen

    • $LDM$

      ilmoita ettet ole kiinnostunut kohteliaasti ja
      tuo vaikka välillä kotiisi joku muu ja sano että
      hän on rakastettusi ja olet uskollinen....

    • opetteja/kokemusta

      Paras muuttaa mahollisimman kauvas ja äkkiä....
      koita vaikka uuteeseelantiin :)

      hihi.....

    • Anonyymi

      Naapurin nuori vaimo 24v viekoittelee kun olen naapuri tietää että en voi molemmilla omat kotona. Eräänä ilta päivänä mentiin Eeron ja Jounin kanssa baariin tämä naapuri Teija käveli sisään kuiskasin heti pojille tulee keikistelmään pojat sanoi pannaan sitä kunnolla, Istuttiin vähän aikaa pojat sanoi kalja riittää mennään ja otetaan väkevämpää Teija naurahti onko sitä minullekkin tuli heti vastaus on.
      Päästiin Eeron kämppään lasi tuli heti kouraan kilisteltiin Teija yskähti on vahvaa Eero sanoi se on miehille Teija joi kerralla ja sai lasin täyteen pojat kiilasi sohvalla menin vessaan heti kuului Teijan ääni älä niin kovasti katsoi vessan ovelta Eskolla oli rinnat käsissään oikein nosti niitä ja imi Teija aloitti pitäskö lähteä Esko kuiskas älä vielä ja im nätisti Jouni hieroi tiukkoja mustia housuja reilusti pillun päältä Teija puskeutu pois välistä tuli minun syliin keittiössä kysyin oliko sikoja naurahti ei niillä on van kiima päällä Teija kuiskas korvaan ethän kerro kellekkään mutta minulla haluttaa teitä kaikkia kuiskasin en kerro mene vaan.
      Aika pian Teija sai koko ajan kyrpää kiljui ja antoi halukkaana meni varmaan kasi tai kolme kierrosta juoksi minun luo tule ja veti makkariin kuiskas ihanaa olen haaveillut tästä ja veti housujani alas naurahti ihanan kova ja alkoi imemään jatsoin terhakkaita rintoja Teija nousi ja suuteli kuiskas haluan sinua oli heti valmis kuiskas paina kokonaan ja nosti lantiota kiljahti tuntuu nyt tuntuu suukotteli kuiskas voin olla täällä aamuun olethan turvana jos minä ja nauroi huoraan kunnolla älä kerro noille misä asun saavat tietää nimen. Rakasteltiin loppuun asti Teija kuiskas le sisässä haluan levähtää ja on jano.
      Huusin Eskolle juomaa ja ei kovin väkevää kaksi lasia. Kilisteltiin Teijan kanssa Teija kuiskas saan kotona liian harvoin enhän ole huono kuiskasin et ole huono olet haluttava Teija puristi kalusta ja nauroi sinäkin haluat koko ajan juotiin lasit sanoin pojat odottaa Teija nousi ja katsoi taakseen levitti jalkoja näytin peukkua.
      Pojat jakso vain kerran panna. Lähdettiin Teijan kanssa kotia, seuraavana päivänä sain kiitos viestin vastasin haluan hulluna sinua. Tuli vastaus niin täälläkin pakko tavata ja on tavattu kaksi ei riitä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      117
      10282
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5020
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      42
      2201
    4. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      105
      2058
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      26
      1914
    6. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1591
    7. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      41
      1392
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      31
      991
    9. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      24
      983
    10. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      54
      967
    Aihe