United We stand Against Islam

7165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Islam on ongelma, jota ihmiskunta ei tarvitse.Se leviää hirveällä tavalla Euroopassa.Muslimit tekevät paljon lapsia, heidän määränsä kasvaa.Malmössä ja Brysselissä jo 25% asukkaista on muslimeja.He vaativat, että kantaväestön täytyy sopeutua heidän tapoihinsa.

Äänestä
  • on muslimeilla ja kristityillä?

    Äänestä

  • mitä eroa kirjoitti:

    on muslimeilla ja kristityillä?

    kristityillä ei ole kivitystuomioita eikä kunniamurhia..ja kulkee pienemmis räteissä eikai muuta eroo

    Äänestä

  • Ihan sama mikä uskonto koska yks jumala ja se on oma pieni pää. :) Se vaan realisoituu eri uskonnoissa eritavalla. En näe muslimia mitenkää ongelmana vaan ehkä ymmärtämättömyyden puute on pahin. niin ja me länkkärithän siellä riehutaan. Ainiin áina kauniinsanan demokratian nimissä... : /

    Äänestä

  • se on miten näkee kirjoitti:

    Ihan sama mikä uskonto koska yks jumala ja se on oma pieni pää. :) Se vaan realisoituu eri uskonnoissa eritavalla. En näe muslimia mitenkää ongelmana vaan ehkä ymmärtämättömyyden puute on pahin. niin ja me länkkärithän siellä riehutaan. Ainiin áina kauniinsanan demokratian nimissä... : /

    demokratiaa ei ole oikeesti edes Suomessa. Tiedosta asioita tajuat senkin!!!

    Äänestä

  • karimaziz kirjoitti:

    kristityillä ei ole kivitystuomioita eikä kunniamurhia..ja kulkee pienemmis räteissä eikai muuta eroo

    henkinen väkivalta loi rasismin ja holocaustin jumalan kansaa Israelia vastaan. Vielä pakanat tulevat näkemään, ketkä on todellinen valo maailman kansoille!

    Äänestä

http://www.youtube.com/watch?v=Gnk1CBda_3Q&feature=related

http://acapella.harmony-central.com/archive/index.php/t-1624317.html

Narrated Thawban: "The Prophet peace be upon him said: 'The nations shall gather and team up against you (i.e., Muslims) as if they are inviting each other to a plate of food. A questioner asked: 'Is it because of us being low in numbers at that day?' The Prophet replied: 'No, rather you that day shall be in great numbers, but you will be as powerless as the foam of the water on the surface of the river, and Allah shall remove any fear from your enemies toward you, and He shall put in your hearts al wahn.' A questioner asked: 'O Apostle of Allah, what is al wahn?' The Prophet replied: 'The love for this worldy life and distaste of death.' (Translation of Sunan Abu Dawud, The Book of Fierce Battles - The Gathering of all Nations against Islam, Book 37, Number 4297)"

http://www.youtube.com/watch?v=fAFUsuOJGCU&feature=related

Äänestä

Kommentoi aloitusta


................... kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=Ou-y56B1bxQ&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu