Uusi sitikka

onko joku palstan lukija omistanut sellaisen shitroenin siis uudesta että alle 50 korjaamokäyntiä takuuaikaina?
3200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

20, 40, 60, 80, 100, ja 120 tuhannen km huollot ei muita korjaamokäyntejä, takuu loppui, nyt 140 t/km huolto tilattu eikä ole vikoja havaittu. Yksi takarekisterikilven valo vaihdettu itse jotain 90 t/km vaiheilla.

Äänestä
  • SHITIKASSA NUO SÄHKÖVIAT.

    Äänestä

  • vikoja kirjoitti:

    SHITIKASSA NUO SÄHKÖVIAT.

    tojoterossa onko tullut lotrattua pussikaljan kanssa tero häh!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ShitAndre kirjoitti:

onko joku palstan lukija omistanut sellaisen shitroenin siis uudesta että alle 50 korjaamokäyntiä takuuaikaina?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu