ollut huomaavinas mua eilen ollenkaan?
Miksi sä et
et taida tykätä must
15682
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
etten huomannut sua eilen?
se on luultavin syy.
junassako?
vaikka se ei ehkä näkynyt päällepäin. Ja kyllä sen huomas omassa rupissa,että huomasin.
sen huomasit?
sellanen kihelmöinti alkoi leviään heti kun nurkkasilmällä huomasin. Ihmenainen taitaa olla.
en huomannut. Ehkä arvaat. Hyvä syy
Tulee mieleen useampikin syy, pitäs niistä nyt vaan valita se oikea.
vaikka selvenää tuon minullekkin?
eli mä luulin ettet/ettei hän halua mua huomata, kun ei katsonutkaan ja sillä yritin sitten lopulta itsekin esittää välinpitämätöntä.
Tää on just paha, kun molemmat vaan ehkäpä luulee ja tekee vääriä johtopäätöksiä ja sit kumpikaan ei uskalla mitään.
ketä ja missä?
Siksi just käyttäydyn niin oudosti. Tajusit sitten kuitenkin, että vaan esitin? :) Tai ihan ekaksi en ehtinyt tajuta, että se olit sinä (siis hän). Ääni vaan tuntui tutulta. Sitten lähdin pois syömään, kun sua ei näkynyt enää ja kun tulin takaisin en nähnyt sua ennen kuin kävelit ohi. Näkyi vaan vilaus. Sen jälkeen aloin esittää, koska alkoi tuntua jo tyrkyltä olo ja siellä tsuppailu. Jäi vähän tyhjä olo lopuksi, pieni katse lopuksi ei ihan riittänyt tuomaan hyvää mieltä.
Miehelle, jos ap on nainen.
kyllä nainen, oikein arvattu ja kirjoitin miehelle.
Niin kuin kaipaavista aloituksista 95% on :)
Mutta ei se haittaa, käytän joskus sopivia aloituksia hyväkseni, jos tunnisteet ei ole käytössä. Tunnisteita käyttävien viestejä en "häiriköi" :)
syystä kun oikein toivoo näkevänsä jonkun niin alkaa "kuvittelemaan" näkevänsä. Näkee monissa vastaantulijoissa tuttuja piirteitä. Sitten kun oikeasti näkee ko. henkilön niin ei usko näkemäänsä vaan etsii jotain piirteitä mitkä eivät täsmää toivomaansa henkilöön.
Hassua.
Muistan monesti nähneeni sinut tuolla jossain liikenteessä mutta en reagoinut välittömästi enkä antanut kuulua itsestäni. Ongelmani ja haasteeni on siinä etten erotu massasta.