Tammen uusi stereo-megafoni proto testauksessa

http://il.youtube.com/watch?v=JNFJVZ1o4YA

aanensaatonappula alkaa olla jo huippuhieno...
3113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

puumalainen antoi vanhan megafooninsa tamelle. Vihreiden kehitusneuvosto ja huussi RY on vastuussa
megafonin .kehityksesta.

Paasaatonappula on lahella valmistumista. Siina on useita asentoja. Yxi muuttaa aanen allahin aanexi, asentol kaxi puhuu muhammedin aanella, ja kolme puhuu enkelin aanella. Siina on alanappula jota painamalla aani muuttuu luopuneen enkelin viettelevaxi aanexi.

asento yxi pysayttaa liikenteen, laivat ja junatkin,
asento kaxi jahmetyttaa aivot ja kansat ja ihmiset alkavat kuolata ,tayttavat sossujonot ja alkavat naimaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaannyttaja.... kirjoitti:

http://il.youtube.com/watch?v=JNFJVZ1o4YA

aanensaatonappula alkaa olla jo huippuhieno...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu