Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Luomua kokeneelle miehelle , please

Onhan tässä tullut häärättyä tuon oman " stetoskooppini " kanssa jo kolmisenkymmentä vuotta lähes joka toinen ilta. "Urani" erektio- ongelmista mainittavimmat ovat sattuneet näitten kynittyjä kanoja muistuttavien pillujen edessä ! Mistä kumpuaa tämä villitys keriä villansa ? Siistiä toki aina voi ja runsasvillaisten kannaakin ehkä tehdä sitä . Mutta kun lähes kaikki naiset nykyään pilaavat pillunsa ?
42605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minä olen ajellut karvani, koska ajattelin, että miehet pitävät enemmän ns. posliinista, sillä aikuisviihteessäkin kaikki naiset ovat posliineja.

Minusta on ok, jos mies haluaa mieluummin "luomua" ja näin naisenakin säästyy vaivalta, mutta eihän sitä kukaan nainen tiedä, mitä mies haluaa, jos hän ei puhu mitään! Kasvattaisin kyllä karvat takaisin jos mies sanoisi että se olisi hänen mielestään parempi.

Äänestä
  • näkee - katsoo-kokeilee- kokee karvoituksen omaavan naisen naiseksi
    posliinit ovat enmmän lasta muistuttavia tapauksia!!!
    ja varttuneilla miehillä voi todellakin ilmetä erektio vaikeuksia karvattomien kanssa
    eli aikuinen on aikuinen karvoineen

    Äänestä

olen samaa mieltä, karvaton pillu on kuin broileria naisi. Vielä kauheampaa on sänkinen pillu. Tai näppyläinen pillu. Ihanan pöheikön katseleminenkin jo kiihoittaa.

Äänestä
  • Karvattomia pilluja/kaluja katselevat vain pedofiilit,jotka eivät halua rikkoa lakia naimalla pentuja.
    Toki onhan siinä markkinamiesten ja pornoteollisuudenkin vaikutusta.
    Pornoleffoissa näkee ajeltua tavaraa ja ajelu on tehty vain siksi,että yhdyntä näkyy selkeämmin. Ei siihen
    muuta syytä ole.

    Mutta tervejärkinen ihminen ottaa huomioon sen että karvattomaksi ajelukin altistaa ihottumille,karvatupen tulehduksille yms vaivoille.
    hikikin haihtuu nopeammin levitessään karvoitukseen eikä jää haisemaan/hautomaan iholle.

    Toki paikkojaan voi siistiä,jottei pöheikkö nyt ihan polviin kasva.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kukkiva tölli kirjoitti:

Onhan tässä tullut häärättyä tuon oman " stetoskooppini " kanssa jo kolmisenkymmentä vuotta lähes joka toinen ilta. "Urani" erektio- ongelmista mainittavimmat ovat sattuneet näitten kynittyjä kanoja muistuttavien pillujen edessä ! Mistä kumpuaa tämä villitys keriä villansa ? Siistiä toki aina voi ja runsasvillaisten kannaakin ehkä tehdä sitä . Mutta kun lähes kaikki naiset nykyään pilaavat pillunsa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu