Peltorace 2011
Päivämäärä:22.01.2011 siviliregas luokat TILAA ON VIELÄ !!!!!!!!
Päivämäärä:29.01.2011 piikkirenkaat
Tapahtumia pidetään kaksi, ensimäisenä lauantaina sivilirengas ja seuraavana lauantaina piikkikumi tapahtuma, joka on päätapahtuma.
Lisätietoa ja ilmoittautumiset:
http://antolakilpatalli.yrittaa.fi/22
Peltoautoendurance tapahtumakutsu 2011/ NOUSIAINEN
5
1063
Vastaukset
- jormaadadf
VITTU AJETTII KOKO VALPPERI LÄPI EIKÄ LÖYTYNY OLIS TAAS PITÄNY LUKEE TÄÄLTÄ!
- kulkke
itellä nii väliä, kaikki lauantaina katsomaan saksalaan. ekoissa kisoissa mahtavameininki. voittajalla oli 32-kiessiä, kuinkapaljon mahtaa piikkiluokka saada,
- räpsijä
Kuvat tuosta siviilikumiajelusta:
http://kamerankantajan.kuvat.fi/kuvat/PELTOAUTORACE 2011 NOUSIAINEN/
Yritystä päästä kuvaamaan ens lauvantainakin ;D
KAIKKI MUKAAN TAI PENKALLE kun ajamaan ei taida enää päästä..tai pääsee jos jossain joukkueissa vajausta tai maksaa 400e...
Kulkke, varmasti kierroksia tulee enemmän, sen verran oli hissuttelua perusrenkailla ;) - enm
räpsijä kirjoitti:
Kuvat tuosta siviilikumiajelusta:
http://kamerankantajan.kuvat.fi/kuvat/PELTOAUTORACE 2011 NOUSIAINEN/
Yritystä päästä kuvaamaan ens lauvantainakin ;D
KAIKKI MUKAAN TAI PENKALLE kun ajamaan ei taida enää päästä..tai pääsee jos jossain joukkueissa vajausta tai maksaa 400e...
Kulkke, varmasti kierroksia tulee enemmän, sen verran oli hissuttelua perusrenkailla ;)- Ninpä, mukaan vaan, mutta minne?? En ainakaan minä löytänyt mistään osoitetta vaikka koitin tosissani etsiä. Onko nää jotenkin salaisia sisäpiirijuttuja vai pelätäänkö että tulee liikaa makkaranostajia??
- räpsijä
enm kirjoitti:
- Ninpä, mukaan vaan, mutta minne?? En ainakaan minä löytänyt mistään osoitetta vaikka koitin tosissani etsiä. Onko nää jotenkin salaisia sisäpiirijuttuja vai pelätäänkö että tulee liikaa makkaranostajia??
Kappas,olet oikeassa..se on jostain syystä unohtunut ilmoittajalta, mutta se on
Saksalantie 445 , NOUSIAINEN.
Samalla radalla ajetaan helmikuun 19pv Radalle.com ajoja/tapahtumaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja18222399Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant799611Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.447602Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va866401SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1896093Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot485092HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1164747Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1054466Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo942185Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k841477