Harvemmin lukee

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011011112982183_uu.shtml
He ajoivat BMW : llä :D Mitä helvettiä, ööö jooo..... Tapaus käsitelty ei etsitä ketään ja vanha tapaus, muyistakaa nyt sitte millä ne ajoi.
4320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

urpoja tyyppejä. Täytyy olla aika sairas jos noin toimii.

Äänestä
  • Kaksi hinttiä sipsuttajapojua bemarilla toteutamassa itseään.Pelkäsivät kai et lehdenjakaja näkee mitä BMW:ssä touhuavat ;) On se homojen auto.

    Äänestä

  • sillälailla että muistasvat sen kolotuksena tai vammana lopun ikäänsä.

    Äänestä

näinpä, myyntikikka, saavat köyhät päiviteltävää :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toyotalla.... kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011011112982183_uu.shtml
He ajoivat BMW : llä :D Mitä helvettiä, ööö jooo..... Tapaus käsitelty ei etsitä ketään ja vanha tapaus, muyistakaa nyt sitte millä ne ajoi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu