Työmatkalla linja-autossa

ruiskuttelija

”Just ehdittiin”, sanoin työkaverilleni Emmille, kun istahdimme linja-autoon. Lähdimme tekemään pienen työmatkan Ouluun yötä vasten ja aamusta palaisimme takaisin. Istuin kolmipenkkiselle takapenkille ikkunan viereen, Emmin jäädessä penkille eteeni. Matka taittui lehtiä lueskelleen ja jotain elokuvaa katsellen. Meidän lisäksi bussissa oli vain neljä matkustajaa, jotka istuivat etuosassa, eikä meidän lukuvalojen lisäksi muita valoja palanut autossa. Emmi sammutti oman valonsa ja alkoi hakea hyvää nukkuma asentoa. Luin artikkelin loppuun ja pimensin matkustamon. Nojauduin ikkunaan ja katselin elokuvaa, koska itseäni ei väsyttänyt. Ajatukseni karkaili pimeässä bussissa seksiin Emmin kanssa ja huomasin myös kyrpäni heräilleen ja korjatessani asentoa, asettelin myös sen paremmin. Emmi yritti saada unen päästä kiinni mutta levottomasti vaihteli asentoa koko ajan.

En halunnut istua koko iltaa yksin hereillä, joten ajattelin herätellä Emmiä jos hän ei saa nukuttua, niin pitäisi seuraa. Ravistin muutaman kerran hänen penkkiään kunnolla ja hän nousi istumaan vaikean näköisestä asennosta. ”Niin”, hän kurkkasi penkkienraosta näteillä sinisillä silmillään. -” Ei mitään, on vaan tylsää”. ”Kato tota leffaa”, Emmi jatkoi. ”No se se vasta on tylsä”, naurahdin ja Emmi kääntyi takaisin istumaan. Hetken istuttuaan Emmi nousi hymy kasvoillaan. ”No, mä nyt tämän kerran tulen istumaan sinne sun viereen ettei sulla olisi tylsää”, hän sanoi tullessaan takapenkille.

Puoliseisokkini pullotti edelleen nostaen pienen teltan haaroihini. Samalla hetkellä tuli tarve käydä vessassa ja menin vieressä olevaan vessaan Emmin editse, pullotuksen näkyessä varmasti hänelle. Mieleni teki naida häntä suuresti ja seisokkini vain yltyi. Asettelin kyrpäni siten housuihin, että hän varmasti huomaisi sen ja menin takaisin omalle paikalleni reisiemme osuessa toisiinsa. ”Tulitko”, Emmi yllätti kuiskaten ja naurahdin, että en todellaan ja, että kuinka niin. -”Meinasin vaan, koska oot…kovana”. En ollut ollenkaan nolona siitä että hän huomasi kiihotukseni vaan aloin kiihottua siitä lisää, että hän on huomannut sen.

”Oikeastaan hyvä niin”, hän sanoi laskien kätensä reidelleni. Katsoin häntä ja hän sanoi silmiään räpäyttämättä hymyillen nätisti, että nyt hän voisi tehdä sen. Seisokkini oli jo täysi ja alkoi tehdä jo vaikeaa pitää sitä kokonaan housuissa. Emmi alkoi puristella reittäni vieden sormiaan lähemmäksi haarojani. Puristeltuaan kankeani housujen lävitse, hän avasi napit yksitellen ja tuli istumaan lähemmäksi. Emmi veti ensin farkut polviini ja veti tämän jälkeen bokserini hitaasti pois, kyrpäni pompahtaen vasten vatsaani. Kivikova, siistiksi ajeltu kyrpäni oli nyt Emmin sormissa, kun hän varovasti pyöritteli sormiaan paksun terskan ympärillä. Emmin runkatessa minua, vein käteni hänen paidan alle, alkaen hyväillä häntä selästä ja niskasta. Napsautin rintaliivit auki ja vedin ne pois häneltä. Nyrkkiin menevät rinnat roikkuivat vapaina paidan alla, nännien törröttäessä kovina.

Emmi kyyristyi ja laski pehmeät huulensa sykkivän terskani ympärille. Hän suukotteli sitä ja nuoli pitkää varttani, käyden välillä imemässä paljaita kassejani. Rauhallisesti Emmi otti suihin ja nautin siitä täysin rinnoin. Avasin hänen housujen napit ja vein käteni hänen housuihin. Hieroin kiinteitä pakaroita, Emmin korjatessa asentoaan siten, että sain käteni paremmin sinne. Ujutin sormeni hipsterien alle ja liu’tin keskisormeni pyllyreiän kautta kostuneille huulille. Levitin turvonneet huulet hitaasti auki ja painoin sormeni pehmeään lihaan, Emmin ottaessa samalla kaluani syvemmälle kurkkuunsa.

Hän jatkoi innokkaasti imemistäni, runkaten kädellään, kuolan valuessa suupielistä. Sormeni vaeltelivat tiukassa reiässä, joka alkoi antamaa periksi jo kolmannelle sormelle. Samalla painoin hitaasti peukaloni neitseelliseen pyllyreikään, Emmin huokaillessa sitä enemmän mitä syvemmälle pääsin hänen peräsuoleen. Emmi nousi kuitenkin ylös ja aloimme suudella kiihkeästi. Hän veti sormeni varovasti pois pyllystään ja laski housunsa polviin.

Emmi asettui selkä minuun päin eteeni seisomaan, levittäen jalkansa omieni sivuille. Seurasin kuinka hän alkoi levitellä huuliaan ja ohjasin kankeni huulien alle. Siltä seisomalta hän istahti pohjaan asti ja alkoi keinutella lantiotaan. Yritimme olla mahdollisimman hiljaa, mutta emme välittäneet muista matkustajista saati kuljettajasta. Emmi keinui edestakaisin reisilläni kun käännyimme risteyksessä. Vuoroaan odottaneen auton matkustajat huomasivat varmasti aktimme ajovalojen loistaessa suoraan silmiimme...

2

19278

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ruiskuttelija

      ...Ahdas tila ei luonut paljoa vaihtoehtoja ja pyysinkin Emmiä menemään vessaan. Hän katsoi oudosti mutta sanoin tulevani perässä, jonka jälkeen hän veti housunsa ylös ja meni sinne. Odotin hetken ja menin hänen perässään. Vessakaan ei ollut tilava, mutta käskin Emmin polvilleen pöntön päälle. Laskin hänen housunsa ja ihailin kaunista näkyä, jossa huulet olivat puristuneina reisien välissä. Levitin huulia ja painauduin uudestaan syvälle ja jatkoimme naimista.

      ”Ei hitto, sä oot tiukka”, huohotin paksun kankeni uppoutuessa reisien puristuksiin. Myös laukeamiseni alkoi lähestyä. ”Kohta tulee”. –”Älä tuu sisään”, Emmi pyysi ja vedin juuri ennen syöksyä kyrpäni pois. Ehdin juuri siirtää Emmin paitaa ylemmäksi, ettei spermani lennä siihen mutta sitä lensi hänen niskaansa asti. ”Hyi helvetti. Missä sitä on ”, hän kiljui pyyhkien niskaansa. ”Pari tippaa on vaan paidalla, loput tuossa selässä. Ne saa pyyhittyä”, nauroin ja otin paperia alkaakseni siivota jälkiäni.

      Siivottuani Emmin selän hän nousi seisomaan ja katsoi peilistä selkäänsä. ”HYI HITTO, PARI TIPPAA. Niskahan on ihan spermassa”, hän huusi mutta nauroi kuitenkin asialle. Puettuamme, pujahdimme takaisin jatkamaan elokuvan katsomista, Emmin käpertyessä kainalooni.

    • iyfprxpyghbiöäökojäo

      EI saatana

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista

      Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden
      Maailman menoa
      132
      4365
    2. Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi

      Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja
      Maailman menoa
      40
      3291
    3. Kokoomus kannatti aiemmin rahoitusmarkkinaveroa - kanta nyt muuttunut

      Kokoomuksen linjanmuutos rahoitusmarkkinaveron suhteen on herättänyt kysymyksiä. Vielä aiemmin puolue antoi ymmärtää kan
      Maailman menoa
      1
      2443
    4. KÄVELYTREFFIT ?

      Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo
      Ikävä
      228
      1584
    5. Ei me olla sielunkumppaneita

      jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v
      Ikävä
      23
      1543
    6. Mies pelkää mahdollista raskautta

      Millaisia ajatuksia seuraava herättää teissä? Olemme tunteneet miehen kanssa vuosikausia, seurustelleetkin jo pitkään j
      Sinkut
      217
      1145
    7. Ihana M nainen

      Ihana M nainen. Nainen kuin unelma.
      Ikävä
      71
      1083
    8. Kiikkustuoli

      Sunnuntai aamun hiljaisuutta ja rauhaisaa oloa. Aloitan taas uuden alustan, jospa edellisessä asiat tulee pohdittu ja sa
      80 plus
      158
      1079
    9. Hevosmies kylän kunnioitettu herra

      Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka
      Hyrynsalmi
      23
      1063
    10. En elä täällä vaan oikeassa elämässä

      Jos ihmissuhde kaatuu siihen, mitä täällä palstalla kuvitellaan ja väännetään, silloin ongelma ei ole minussa vaan luott
      Ikävä
      127
      812
    Aihe