öljyvuoto

Kumpi parempi moot.öljyvuodon takapään stefan vaihtamiseksi,moot.pois vai vaihteisto
2548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Omassani on sama homma edessä ja tiedusteluni asiantuntijalta (France-Moteur OY Tampereelta) oli suositus vaihdelaatikon irroitus jonka pääsin sattumalta näkemään kun oli juuri Xantia työn alla. Työ on vaivanloinen ja aikaa viepä lähinnä hydrauliikka putkien takia ja muutenkin ahtaudenkin osalta. Samalla vaivalla kannattaa laittaa kytkinpaketti joka maksaa ainakin 2.0 16V hunajaa (ns. vetokytkin), ei kuulemma kannata tarvikkeena ostaa, on heikkorakenteisempi kun alkuperäinen.

Äänestä
  • asiallisesta vastauksesta kiitos

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


xantisti kirjoitti:

Kumpi parempi moot.öljyvuodon takapään stefan vaihtamiseksi,moot.pois vai vaihteisto

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu