Mistähän saisi ostaa "I SURVIVED PUPUHUHTA" tai sitten "PUPUHUHTA SURVIVAL" t-paitoja?
Olen meinaan kerran siellä käynyt ja selvisin hengissa pois alueelta.
Olen meinaan kerran siellä käynyt ja selvisin hengissa pois alueelta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Tarrapaidasta esimerkiksi
mulle kanssa sellanen! oon asunu täällä jo 2,5kk ja vielä hengissä. :O
Siellä sattuu ja tapahtuu - siellä Transsylvanian metsiköissä.
talvipakkasilla pieniä keijukaisia. Lienevätkö ihan aitoja oikeita? Mikähän heidät on säikyttänyt. Jotain kamalaa täytyy Transylvanian kätkeä uumeniinsa. Joku SUURI, suurihampainen ja -päinen.....
Varokaa! Juoskaa henkenne edestä! Kaikki eivät ole selviytyneet. Pelasta itsesi ja läheisesi. Huolehdi pienistä, sillä hirviö on armoton ja itsekeskeinen MINÄ, MINÄ, MINÄ.
Millainen paita voisi olla Lutakossa?
Ostin kämpän Lutakosta - nyt ei ole varaa vaatteisiin
LUTAKKO
Because i'm worth it
Lutakko - toxic wasteland
Siinä taas yks kateellinen kuokkalassa kaupungin vuokra-asunnossa asuva irvailee kun ei itsellä ole mahdollisuutta asua tässä Suomen kolmanneksi parhaassa paikassa.
LUTAKKO
3. paras asuinpaikka Suomessa
Heh heh, asun kyllä Kortesuolla.Tiedoksesi, että voisin milloin tahansa ostaa asunnon Lutakosta, mutta en halua. Kävin katsomassa yhtä asuntoa Lutakossa, mutta siellä oli liikaa liikenteen melua.
se on "i survived FROM pupuhuhta", opettele vittu enkkuu!
Ei kun se on
Jag överlevde Pupuhuhta.
Minustakin Pupuhuhta-paita on parempi, jos siinä on virheellistä englantia. Oikea muoto (I survived Pupuhuhta) olisi liian tylsä.
Mun paidassa tulee lukemaan "Pupuhuhta survived ME"
Oletko Chuck Norris?
Se on "englantia", opettele äidinkieltäsi vatipää.
Haluan paidan: Vesanka - Transsylvania
Vaihtoehtoisesti: The Monster of Vesanka
Se on kammottava kukkula. Se kätkee salaisuuksia ja pienten lasten kauhun huutoja. Matkailukohteeksi: Vesanka - Transsylvania. Siellä voit kohdata hirviön.
Vesanka ei kuulu jyväskylään.
Kylläpä kuuluu. On sitä pimeää Jyväskylää, jossa sivistyksen selän takana pääsee tapahtumaan ihmisoikeusloukkauksia. Kaikkein heikoimpia sorretaan tuolla Monsterin maassa. On kuolemaa, järkyttäviä pakoja metsiin, paniikkihäiriöitä sekä "itkua huutoa jatkuvaa, olet maamme armahin Suomen maa ja Suomen laki". Ryysyranta.
Minäkin kuulun niihin, jotka selvisivät sieltä:)