LAITILAN DYNASTIA

esittäytyi oikei kahden palstoilla.
6637
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

höpsii ?

Äänestä
  • reissulta tänne mouruamaan))))))))))!!

    Äänestä

  • Aloittaja

    kuudesta kuului samaan Laitilan sukuun(JORMA KALLIO,TAAVI LAITILA ja MARKKU LAITILA)

    Äänestä

Kyllä Jussi tietää.
Tämän dynastian neronleimaus on, että Piipsannevalle on ajettu 140.000 kuutiota ihmispaskaa. Sitä on pumpattu ympäri ämpäri Paaliniemen etelälaitaa, ja tulos on 5 miljoonaa kuutiotiota paskalle haisevaa ongelmajätettä. Sen tollukoinnin me joudumme maksamaan.

Äänestä

Eikös Marjaana kuulu tyttärenä dynastiaan. Taitaapi kököttää hallituksessa ja muutamissa lautakunnissa.

Äänestä
  • Aloittaja

    valtuuston puheenjohtajista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jj.vaha-tuisku kirjoitti:

esittäytyi oikei kahden palstoilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu