uskallanko toivoa? Tein jo dpo 9 testin ja se näyttää haaleaa "haamua". Toinenkin viiva näkyy kyllä selkeästi, mutta hyvinhyvin heikkona... Voikohan olla? Uskallanko olla varma? Testinä oli aiemminkin hyväksi havaittu prisman halpis pregcheck..
haamu dpo 9
6
4868
Vastaukset
- näkyi
positiivinen testi ainakin jo dpo9, joten ei pitäisi olla mahdotonta.
Itselläni myös silloin käytössä toi halpis pregcheck ja hyvin piti paikkaansa, nyt viikko 11 1 jo=)- adfhgygjsyk
Minkä hintainen tämä pregcheck on? Miltä priman osastolta tällainen löytyy? :D
- ostin
adfhgygjsyk kirjoitti:
Minkä hintainen tämä pregcheck on? Miltä priman osastolta tällainen löytyy? :D
Cittarista sitä, ja kaksi testiliuskaa maksaa vain 2,99e. Todella hapa, mutta myöskin luotettava, je herkkä testi=) ja kun siinä on kaksi liuskaa, niin voi aina myöhemmin kokeilla uusiks jos ei meinaa uskoa silmiään kun viiva ilmestyy...... =)
Jossain cittarissa niit' on samassa paikassa missä myydään kortsuja ja liukkareita jne... - mietteliäsmammeli
adfhgygjsyk kirjoitti:
Minkä hintainen tämä pregcheck on? Miltä priman osastolta tällainen löytyy? :D
oli mulla noin 2,90/2,99 ... halvin testi hyllyssä ja vieressä oli kosteuspyyhkeitä/siteitä....
- adfhgygjsyk
mietteliäsmammeli kirjoitti:
oli mulla noin 2,90/2,99 ... halvin testi hyllyssä ja vieressä oli kosteuspyyhkeitä/siteitä....
hmmm.. taidankin hakea sellaisen seuraavaksi! :) Turhaan noihin kuluttaa kymmeniä euroja kun halvemmallakin pääsee!
- 17+13
Testasin DPO 9 tavallisella, eikä tullut mitään, veit mun toivoni. :( Mutta onnea sulle hurjasti!! :) Viikonloppuna testailen lisää itsekin, mikäli ei menkat ala.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 866338
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303793törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283160Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691716- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46959Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11956Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42859