MC isthöpest!

Mariah Carey is the best!!!!!!!!!


Tämä keskustelu sai alkunsa aiheesta:
Puhelinshow tuotti miljardin
2141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hyvä tarkoitus, mutta koko tapahtumassa löyhkäsi
raha. Tuskin ne kaikki näyttelijät ja laulajat
siellä olivat pelkkää hyväntahtoisuuttaan!! Lisää
dramatiikkaa loi, kun puhuttiin vain
sankarillisista palomiehistä tms. Ja lopussa talon
raunioiden keskellä pilkotti USA:n lippu... *OIH!*

Äänestä

Jotkut ihmetteli miksi kukaan ei laulanut Mariahia X-Factorin diiva-viikolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ChuCha kirjoitti:

Mariah Carey is the best!!!!!!!!!


Tämä keskustelu sai alkunsa aiheesta:
Puhelinshow tuotti miljardin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu