Etsiskelen autiotaloa kunnostamista varten. Sijainti voisi olla missä tahansa hevon kuusessa, kunhan vain pysyy Itä-Uudenmaan rajojen sisällä. Talossa pitäisi olla katto suht hyvässä kunnossa (ainakin jonkinlainen suoja). Muutoin talon kunnolla ei ole väliä, kaikki ehdotukset otetaan vastaan.
Autiotalolla tarkoitan taloa, jossa kukaan ei juuri nyt asu. Se voinut olla jopa vuosikausia tyhjillään.
Kirjoita: autiotaloon(at)luukku.com
Autiotaloa etsiskelen
autiotaloon
2
561
Vastaukset
- jytkyn-yyy
Dingon AUTIOTALO lienee edelleen myynnissä. Kannattaa kysellä musiikkiliikkeistä ja marketeista.
Ei varmaankaan maksa kovin paljon. - .ljkfhcmwev
katsopas etuovelta Lapinjärvellä myytävät omakotitalot. siellä on ainakin yksi auttiotalo. Mitäs meinaat siellä tehdä?
Itä-Uuttamaat aei ole enää olemassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841626Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2691541Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2701276Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691252- 56867
- 66844
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em64837Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40821- 40817
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44781