Kovasti tuntuu eräs naimisissa oleva "julkinen" nainen viihtyvän aivan muussa seurassa kuin miehensä. Useampaan kertaan nähty kaupungilla yhdessä liikkuvan. Taitaa vaimo pettää!
Pettävä vaimo?
Vieraissa
12683
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
mitähän viel ??
Millä alalla tämä työskentelee ja onko tumma vai vaalea, minkä värisellä autolla liikkuu, suorat vai kiharat hiukset ja kuinka pitkät?
Laitetaan akka kuriin jos sattuu oleilee samassa osoitteessa :( potkastaan se pihalle niin sanotusti.
Sana "julkinen" on lainaus eli ei julkinen henkilö mutta työpaikka on julkinen ilmeisesti.
Mitä vittua se sulle kuuluu mitä joku tekee, pidä vaan huolta ihan omista asioistasi, äläkä puutu toisten vaimojen tekemisiin.
No sua ei ehkä kiinnosta, mut jotakuta muuta saattaa. Toyotalla ajelee nainen, asuu tässä aika lähellä meitä niin siitä olen nähnyt, kuinka autoliikenne käy molempiin suuntiin. Kaupungillakin olen nähnyt. Nainen on tumma. Tietääkseni ei ole töissä, mutta on julkinen siinä mielessä, että kyllä suurin osa kaupunkilaisista hänet tuntee tai tietää eräästä syystä. Ainakin kaikki mun tuttava piirissä tietää.
Saatko pikku orkkuja kun pääset käräyttämään naisen.
Eiköhän asia kuitenkin ole asianomaisten asia eikä muiden pähkäiltävä juttu, täällä spekulointi voi ehkä kärjistää hommaa äärinmäisiin tekoihin, kuiteskaan voipi olla että se asia ei ole niin helppo juttu näille asianomaisille.
Ilmeisesti ei ole oma kyseessä, mutta kävi kyllä hieman kiinnostaa tuo eräällä tavalla jukinen juttu....
Jos olis mun vaimosta kyse niin toivosin että joku tulis kertomaan!
No nainen on siis eräässä puolueessa.. Kova trafiikki tuntuu tuossa melkeen naapurissa olevan!
ei sytytä kyllä yhtään :(
Siis enemmän kuin normaalia kotkalaista toimintaa setviä muiden asioita täällä palstalla, koko porukkahan on kotkassa samanlaista savolaista kyttäävää selkäänpuukottaja kansaa, ei mitään muuta väliä kunhan itsellä on asiat suurinpiirtein kunnossa, kaikkia muita voi iskeä "puukolla" selkään, heti kun ei olla kasvotusten.
Todella outoa porukkaa.
sä vaan huoli omista asioistasi pöljä.
tänne ruodittavaksi, mitä jos sinun asioitasi alettaisiin samalla tavalla setvimään täällä oikein porukalla ja jokainen alkaisi värittämään juttua mieleisekseen ? Toivoisitko sitä idiootti ?