Ostetaan hääpuku

Ostaisin Sincerity-malliston puvun mallia 2801 tai 2923. Myös muita samantyylisiä pukuja kannattaa tarjota merkistä riippumatta! Koko pitäisi olla n. 42.
3778
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Myydään/vuokrataan hääpuku Agnes. Kaksiosainen. Yläosa beige 2165 ja alaosa
maidonvalkoinen nr s-62 (kuvia Agnesin sivuilla). Koko 46. (Pienenee ja
suurenee noin kaksi numeroa.) Puvussa on pieni laahus, joka kulkee mukana
ilman kiinnityksiä ja kannattelua. Korsettimaisessa yläosassa on kirjailuna
ruusuköynnös, joka kulkee vasemmalta olkapäältä keskelle alas. Takana nyörikiinnitys
ja sivussa vetoketju. Erittäin kaunis ja yksinkertaisen tyylikäs puku. Mukana
myydään myös lyhyt kaksikerroksinen huntu, jossa on beige kanttaus. Kerran
käytetty toukokuussa 2004. Hinta 450 euroa. Vuokra 300 euroa.

Ota yhteyttä [email protected]

Äänestä

Myisin Sincerity 2861-hääpukuni hintaan 400€(ain a voidaan neuvotella).Pyydä kuva sähköpostitse!
T.Katri

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hannele kirjoitti:

Ostaisin Sincerity-malliston puvun mallia 2801 tai 2923. Myös muita samantyylisiä pukuja kannattaa tarjota merkistä riippumatta! Koko pitäisi olla n. 42.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu