nyt ostoksille

Onnelliseksi ostamalla!


Tämä keskustelu sai alkunsa aiheesta:
Pikkupöksyt lastenkeräykseen!
4139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oisko sul pöksyt myytävänä? Luin vaann netistä et
Jenni Kinnulasta myy kahdet vähän käytetyt
pikkuhousut. Väri ruskea. Onko tosi? Vai onko joku
tehnyt pilaaa.....

Äänestä

kivat on pöksyt.

Äänestä

osta halavalla hyvät kalsarit talven kylmille
keleille. jospa se peppukin muuttuis Kailin
pikkareissa hieman pikkuruisemmaksi, nykyisen
laajakuvabeban tilalle

Äänestä

Ihan typerää mun mielestä lahjottaa
jotaki "pikkupöksyjä"...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jurkka kirjoitti:

Onnelliseksi ostamalla!


Tämä keskustelu sai alkunsa aiheesta:
Pikkupöksyt lastenkeräykseen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu