Kata sea breeze

Joko kyseisen hotellin vieressä rakenteilla oleva hotelli on saatu valmiiksi? Viimeksi kun oltiin siellä niin vasaroiden pauke alkoi välillä vituttaan.
1362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tulin eilen sieltä ja kyllä rakennukset olivat valmiina.
Pari ravintolaa siihen tuli ja hotelli.
Olin itsekin viime vuonna "nauttimassa" rakennusmelusta. Melu alkoi 7 aikaan ja jatkui myöhään iltaan asti.
Huone sattui juuri parhaalle paikalle silloin. Mutta mitä menneistä.

Tällä reissulla huomattavasti parempi hotelli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


flmkawpffelf kirjoitti:

Joko kyseisen hotellin vieressä rakenteilla oleva hotelli on saatu valmiiksi? Viimeksi kun oltiin siellä niin vasaroiden pauke alkoi välillä vituttaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu