Kenellekköhän tulee Suomen ensimmäinen? Salonoja, Wahlroos Jr vai joku muu=
http://kaasujalka.blogspot.com/2011/01/ferrari-ff-ferrari-four.html
http://tekniikanmaailma.fi/uutiset/nelivetoinen-ferrari-ff
http://kaasujalka.blogspot.com/2011/01/ferrari-ff-ferrari-four.html
http://tekniikanmaailma.fi/uutiset/nelivetoinen-ferrari-ff
Vastaukset 11
Vanhimmat
jotain pokeriammattilaista veikkasin, vai häviskö se Sahamies jo viime vuoden tulonsa.
Tuuriin menee on mun veikkaus
tuli isä osti!!!!
toivottavasti sait bensarahaan mukaan tukun.
ei ole kateellinen, eihän??
jos syntyisin uudelleen venäläisenä uusrikkaana tilaisin heti tollasen
Jos minä syntyisin uudelleen venäläisenä niin hirttäisin itseni häpeästä olisin kuinka rikas hyvänsä.
Salattujen elämien Seppo Taalasmaa on tilannut itselleen ferrari ff:n ja tämä on muuten fakta
Ruma on. Ei mitään Ferrarin sulavuutta ja tehon uhkuvuutta, ihan kuin joku kuvamanipulaatiolla venytetty Toyota Starlet. Pohjanoteeraus kertakaikkiaan. Olisivat tehneet vaikka oikean farkun tai turhakemaasturin niin kauppa olisi käynyt erikoisuuttaan ainakin rosmokansan piirissä.
Olispa eihkä täydellinen peli kun tuohon häntäpäähän laittais asuntovaunun. Menis virtaukset kohilleen.
Rikkaan poikamihenunelma. Ferrari ja koukussa iso eliittiluokan asuntovaunu. Kylläpä riitautuneitten tavallisten caravaanareitten eukot olisivat tyrkyllä. Pimpsilooraa piisaisi tuolla yhdistelmällä.
Möisköhän kaikki mehtämaat ja ostais rahoilla moisen. Ei nuo marjastajatkaan ihan helpolla puhumisella anna.
Pimsiloora tuntuu olevan hinnoissaan mutta järkimies ei kaikesta maksa.
kansalaiset elkää huolehtiko ei semmosta tulla näkemään ikinä suomenkilvissä vaikka ratintakana olisi vaikka mikä rantaruotsalainen.. sen verran valtio pitää verotuksesta huolta..