Sharmista Petraan

Onko kukaan Sharmissa olleista ollut Petran retkellä? Itse lähdössä Sharmiin ja kiinnostaisi finnmatkojen retki Petraan.Retki oli aika hintava n.300e,mutta varmaankin hintansa arvoinen.Kirjoitelkaahan kokemuksistanne kaikki Petrassa käyneet.
2219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No siitä vain olen ollut tietoinen, että Jordanian hinnat ovat jopa noin Suomen hinnoissa...

Äänestä

sitten Sharmista Petran retkellä. Tuolloin maksoi jo aika paljon, en muista tarkkaan, mutta siinä 250 €. Oli hintansa arvoinen. Lennettiin Jordaniaan ja sieltä bussikuljetus ja opastus Petrassa. Hieno matka todella, suosittelen. Jouluna oltiin Eilatissa ja sieltä tehtiin myös Petran matkoja muistaakseni hinta oli samaa luokkaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hädy kirjoitti:

Onko kukaan Sharmissa olleista ollut Petran retkellä? Itse lähdössä Sharmiin ja kiinnostaisi finnmatkojen retki Petraan.Retki oli aika hintava n.300e,mutta varmaankin hintansa arvoinen.Kirjoitelkaahan kokemuksistanne kaikki Petrassa käyneet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu