Nainen

sinut. Sinut vaan.
4468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

täällä ei näkynyt muita vaikka olkani yli kurkin...eli siis minut voi kiitos niin minäkin sinut.

Äänestä

Tule tänne, olen omasi... Niin, mutta vain jos olet hän. Vaan et ole...

Äänestä

halaa ja purista

Äänestä
  • Tarjolla Rakkautta
    Tule löytämään sydämesi valittu. Suomen suurin deittisaitti.
    www.matchaffinity.fi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mä haluaisin kirjoitti:

sinut. Sinut vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu