suihin otto tervassa

Vähikäisistä en tiedä mutta tervassa suihin otto on homoilua. Pysykää homot kaukana!
7968
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kävikö sinulta kenties ottamassa :)

Äänestä
  • kyllä tana me tarvitaan kuri ja laki tähän maahan. soini on oikeessa, liikaa löysää jutuissa!

    Äänestä

Persujen kuri ja järjestys on kansallista nationalismia....

Äänestä
  • Sitä oikeaa...

    Äänestä

  • 4+5 kirjoitti:

    Sitä oikeaa...

    Ottaa kuulemma jopa Ahonen

    Äänestä

kyllä multa tytöt suihin saa tulla ottaan jos haluaa. en pelkää suuseksiä niinkuin nimimerkki näin tervassa. voi pikku poloista kun pelkää siemensyöksyään =)

Äänestä

vähikkälässä ei lennä suuhun muuta kun soraa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin tervasta kirjoitti:

Vähikäisistä en tiedä mutta tervassa suihin otto on homoilua. Pysykää homot kaukana!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu