joka tarjosit seksisuhdetta,satunnaista seuraa.Sinua en ikävöi enää.Jatka sä niitä seikkailujasi,sen mihin olet oppinut.
Naiselle
järki tuli päähän
17830
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Kukahan sitä satunnaista seksisuhdetta haluaa :DDDD?
jos haluaa vakavamman suhteen,on pakko kieltäytyä tuollaisesta.On vielä tällaisiakin miehiä olemassa,jotka haluaa muutakin kuin vain pelkästään seksiä.
MISSÄ ?
olen seksisuhdekkin käy.
kerro ihmeessä missä sellaiset MIEHET piileksii
että hän juuri täällä olisi? JOS hän ei ole sinuun pitänyt yhteyttä, (mitä oletan kun täällä ainoastaan pystyt huutelemaan) hän EI ole sinusta kiinnostunut.
urheilun kannalta täällä.Elämä on ok.
Älä ota siitä paineita itsellesi, ei hän sinua olisi huolinutkaan. Nuorempaa paljon nuorempaa Juhaa jolla ottaa eteen ja taakse;)))))
S.... eli Tuuli...tuulia tarjonnut lörppä huulia::::JJJJJJJ
varattuna enkä vapaana suostuisi pelkkään seksisuhteeseen täytyy olla jotakin, sitä jotakin.....
Samaa mieltä.En koskaan voisi mennä vaan panee,kyllä pitää tunteita olla!En ymmärrä yhden yön juttuja,mitä niistä saa,sitä p.llua tietysti mutta....taidan olla vanhanaikainen :/
muutakin tunteita on kauniita ja hyviä.suuria
ikävöin sua mun viereeni on kiva nauraa yhdessä ja iloita mutta nyt ymmärrän että koska kahden ihmisen väliset tunteet on paljon muutakin... Selvisi sekin.tulin kipeämmäksi kun lähdit
tunnistat kyllä
oliko miehelle vai naiselle?..
En ole tarjonnut satunnaista seuraa, en halua sellasta. Varmuuden vuoksi sanon, jos vaikka joku ois valehdellut tai käsittänyt väärin. Oma ihastukseni ei ole käsittänyt väärin, en tarkota sitä. Tai jos on, niin ihmettelen.
En tarjonnut mitään seksisuhdetta kenellekkään, en edes sinulle :) Kyllä siinä kaikessa täytyy myös tunnetta mukana olla... ei se muuten toimi :)
taisit rakastua? Muuten ei voi ymmärtää katkeruutta tekstissäsi. Aina joskus käy näin ettei sitä vastarakkautta tai samanlaista vakavuutta toisesta löydy. Älä silti syyllistä toista tunteiden puuttumisesta, niitä joko on tai ei. Jokainen tyylillään.