Koivistosta ja Heikolasta tanaan.Why not?
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Varmaan kuulusteluun tai sitten Porin palkkaamat itsemurhahyökkääjät ja kommandojoukot veivät ladattavaksi Harjavallan B-mielisairaalaan. Toisaalta voi olla hakemassa kolmatta painosta Finlandia-palkinnon ehdokkaaksi mainittua kirjaa "Koivisto Porissa".
erään numeropojan väitteeseen. Olin kirjoittanut jossakin ketjussa että noin 10 vuoden aikana käyty nettiväittely kuunari Koiviston kohtalosta on luultavasti vaikuttanut oikeusistuimen päätöksentekoon.
Numeropoika väitti kirjoitusta Heikolan mielipiteeksi. En tiedä ajatteleeko Heikola niin. Luultavasti ei, silloin hän kirjoittaisi netissä eri tavalla.
Tämä on pelkästään allekirjoittaneen mielipide ja perustelut omalle ajattelulle löydän pikemminkin käynnissä olevasta face-book vallankumouksesta arabimaailmassa.
Joukon sivupersoonan kirjoitus?
Sinulla oli ilmeisesti ikävä niitä, koska teit sellaisen aloituksen.
menneet puurot ja vellit sekaisin.
Joku on jossakin, ehkä jo poistetussa ketjussa, väittänyt nimimerkki Holmesjohnia Jouko Heikolan käyttämäksi nimimerkiksi. Siihen nimemerkki holmesjohn vastasi väittäen omaa nimimerkkiä rekisteröidyksi, joten ufoteorioidenkaan valossa tämä aloitus ei voi olla Jouko Heikolan tekemä.