Tiesittekö ?

faktaa!!

Tapsan vaari on ollut voimamiehenä sirkuksessa. Tieto on faktaa. Luin eräs mies kertoi minulle siitä. Sanoi ,että Kansan suku on mielenkiintoinen. Nykyisin tunnetuin heistä on laulaja Tapani Kansa.

7

257

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Faktaa!!

      Siis täältä tuon luin :
      http://www.koivistoinen.net/

      Kansan suvusta maininta aivan sivun lopussa HÄVYTTÖMIÄ LAULUJA otsikoidun jutun lopussa.

      • Sano ei moskalle

        Kylläpäs Koivistoinen on valinnut sopivan otsikon Tapsuliiniä käsittelevän osioon. Hävyttömiä lauluja totta tosiaan: kaikki ne pornolaulut joita Tapsuliini kiekaisee keikoillaan: K-18!


    • Annu.

      Kas kun ei klovnina, siihen olis eräillä kykyjä.

    • Circuscir

      Tapsa on ollut kanssa sirkuksessa töissä. Klovnina muistaakseni.

      • Kaikenmaailman vääräleuoille vaan tiedoksi, että Tapsa ei ollut sirkuksessa klovnina eikä minään muunakaan esiintyjänä, vaan teki muita hommia siellä. Auttoin niiden telttojen pystyttämisessä yms.
        Tapsa pestautui sinne sirkukseen töihin, koska ihastui likkaan joka esiintyi siellä sirkuksessa trapetsitaiteilijana. Tapsan harmiksi se likka kuitenkin aika pian lopetti hommat siellä sirkuksessa. Tapsa ei sitten itekkään siellä sen jälkeen enää kovin kauaa työskennellyt vaan karkasi sieltä sirkuksesta.


      • Annu.
        Justiinax kirjoitti:

        Kaikenmaailman vääräleuoille vaan tiedoksi, että Tapsa ei ollut sirkuksessa klovnina eikä minään muunakaan esiintyjänä, vaan teki muita hommia siellä. Auttoin niiden telttojen pystyttämisessä yms.
        Tapsa pestautui sinne sirkukseen töihin, koska ihastui likkaan joka esiintyi siellä sirkuksessa trapetsitaiteilijana. Tapsan harmiksi se likka kuitenkin aika pian lopetti hommat siellä sirkuksessa. Tapsa ei sitten itekkään siellä sen jälkeen enää kovin kauaa työskennellyt vaan karkasi sieltä sirkuksesta.

        Miksei ne pistäneet häkin ovea kiinni :D


      • Erkkimerkki**
        Annu. kirjoitti:

        Miksei ne pistäneet häkin ovea kiinni :D

        BUAHAHHAA!! :D Kiitti makoiista nauruista :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      96
      1515
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1043
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      403
      911
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      163
      890
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      56
      743
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      124
      737
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      678
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      645
    9. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      641
    10. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      632
    Aihe