olen nähnyt muutaman vuoden aikana, sekä edellisessä että nykyisessä asunnossa mustan varjomaisen hahmon. mieleen tunkee väkisinkin, että hahmon täytyy olla kuolema sillä olen sairas: kärsin huimauksesta, väsymyksestä ja nielemisvaikeuksista eivätkä lääkärit ole ainakaan vielä keksineet mikä on vikana :(
viikatemieskö väijyy ?
KalaNainen81
5555
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Saattaa olla et sä oot herkkä sen hengen energialle?monet ihmiset on herkkiä hengille ja varsinki negatiivisille...Voit kysyy myös joltain meediolta apua. Toivottavasti asia selviää :)
Home altistus, meillä oli sama juttu oireiden kanssa, lääkärit sanoivat ettei löydy mitään vikaa, terveystarkastaja intti että vika on vain päässämme, vietiin juttu oikeuteen ja saimme viimein tulokset asunnosta, 4 eri hometta ja sädesientä 6500000 ennemmän kuin terveysraja olisi ollut.
Itsekin kärsin useita vuosia ja lopulta makasin sikiö asennossa sohvalla odottaen kuolemaa, home teki sen pikkuhiljaa ja vuosiin en pystynyt hengittämään kunnolla, ainainen huimaus ja kurkun/niskanseudun ongelmat.
Toinen oli hammas tulhehdus jota ei lääkärissä tutkittu tai huomiotu, se oli kestänyt jo useita vuosia mutta olin niin monia vuosia niin sairas ja tein kuolemaa, luulin että kaikki johtui homeesta, jouduin ambulanssilla monia kertoja sairaalaan ja mieheni sai diabeetikkona shokkeja kesken ruokailun sekä öisin, onneksi nuo oireet estivät myös nukkumiseni ja suojelusenkeli varmaan herätti auttamaan miestäni.
Tutkituta asuntosi äläkä luota terveystarkastajaan jos epäilet asunnossa polevan vikaa, ota valokuvia ja tutki paikat.
Kirjoitin aiemmin pitkän kommentin tästä jossa kerroin kuinka kärsimme ja kuinka meidät jätettiin heitteille kun yritmme saada apua, mutta kuten aina kommennttini oli poistettu, HOME on kirosana josta ei saa varoittaa eikä puhua, saas nähdä kestääkö tämä.
Tietää että sitä tahallaa poistetaan, eli sillä todella on merkitystä. Itse tiedän että home tappaa kun se meinasi viedä minut ja lapsenikin, sekä mieheni, joten haluan varoittaa tästäkin asiasta.
Eikö asiasta saa puhua kun kommenttini poistettiin???
Ei tuo mitään kuolemaa sinulle tuo. Rukoile Taivaallista Isää Jeesusken Kristuksen nimessä. Jeesus on voittanut kaikki mustat pahat henget. Tätä nimeä nuo hämärät haavut pelkäävät.
Kannataa kääntyä lääkärin puoleen ja selvittää sairauden syyt.
Jotkut lääkkeet voivat aiheuttaa harha-aistimuksia.
"jotkut lääkkeet voivat aiheuttaa harha-aistimuksia."
Mutta voikko kuitenkin kertoo mitä mieltä kummitukset niistä harha-aistimuksista on,
koska jokaisella on mielipiteensä harha-aistimuksista. Minullakin on oikeus tietää!!!!!!!!!!!!!!!!!!!