LAIHDUTUS ASIAA

nää kaikki on yleensä aika harhaan johtavia juttui.
kehutaa et sain tällä ja tällä pudotettua painoa vaik 10-15 kg.
kai se onnistuu jos sitä lähtö painoakin on reilusti. mut kuis joku
ns normi painoinen joka haluais nipistää viel vaik jonkun pari kolme kiloa.
tuskin se niin helppoa on vaik olis mikä hiilihydraatiton dietti
4494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

paino tippuu kun syöt alle kulutuksen..

Äänestä

Paino rupee putomaan VARMASTI,kun otat semmosen noin 20cm pitusen vaneri palan johon poraat molempiin päihin noin 4mm reijät.Noihin reikiin sitten pujotat narut jotka menee reijästä läpi (miel. vahavaa).
ja solmit silleen kiinni että narusta(siimasta) jää semmoset pätkät jäljelle jotka ylettävät pääsi ympäri,ja saat ne vielä rusetille .Ja ennen kuin rupeet mitään solmimaan niin poraat siihen vanerilevyn keskelle (noin suusi kohdalle ) semmosen 2mm reijän.Sitten voit sitoa sen levyn niillä naruilla suusi eteen,ja KAIKKI mikä menee siitä keskellä levyssä olevan reijän läpi niin saat syödä!!!! :) Ja paino putoo...................
Ja sittenhän jotkuu ottaa taas tän IHAN LIIAN vakavasti ja rupeevat kommentoimaan kaikkee hölönpölöö...Siihen voin vaan sanoo että EVVK!!!!!

Äänestä
  • onko sulla jotain muita yhtä päteviä erikois neuvoja tai
    vinkkejä asiaan kuin asiaan. kerro vaan äläkä turhaa kainostele

    Äänestä

  • kakskilopoi kirjoitti:

    onko sulla jotain muita yhtä päteviä erikois neuvoja tai
    vinkkejä asiaan kuin asiaan. kerro vaan äläkä turhaa kainostele

    Mika Halvarikin piti kerran viikossa hedelmäpäivän.

    Nutrilett -tyyppinen vaihtoehto on kans helppo, juo viikon satsi sillon tällön.

    Annoskoon pitäminen pienenä ja pikku nälkään totuttautuminen.

    Tuossa muutama asiallinen vinkki.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kakskiloboy kirjoitti:

nää kaikki on yleensä aika harhaan johtavia juttui.
kehutaa et sain tällä ja tällä pudotettua painoa vaik 10-15 kg.
kai se onnistuu jos sitä lähtö painoakin on reilusti. mut kuis joku
ns normi painoinen joka haluais nipistää viel vaik jonkun pari kolme kiloa.
tuskin se niin helppoa on vaik olis mikä hiilihydraatiton dietti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu